Rezultate te kerkimit per termin: +Conte +Do

Total: 1661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.493Z

Conte: Belgjika do të jetë lideri i grupit

Trajneri i përfaqësueses italiane Antonio Conte, ka pranuar se ai e sheh Belgjikën si favoritë për të fituar grupin e tyre. Italia është në Grupin E, bashkë me Suedinë dhe Republikën e Irlandës. Conte kishte shumë fjalë lavd&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.720Z

Conte dhe Juventus do të vazhdojnë gjatë së bashku

Antonio Conte vendos të qëndrojë te Juventusi. Pas më shumë se tre orë takimi mes drejtuesve dhe trajnerit, palët kanë ranë dakort që tekniku puliez të vazhdojë të qëndrojë në krye të skuadrës dhe madje dhe të projektojë merkaton e verës, duke qënë vetë iniciator për çdo l�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.983Z

Conte Kujdes Kaljarin

Antonio Conte karikon të tijtë duke u kërkuar fitoren ndaj Kaljarit për të thyer rekordin historik të të Juventusit në 11 fitore radhazi, nga 10 që është aktualisht. “Rekordet janë bërë për t’u thyer. K&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.768Z

Conte Akuzat nje sajese

“Jam viktimë e akuzave të padrejta që synojnë të më vendosin mua në qendër të një skandali trukimesh të sajuar”. Ky është reagimi i trajnerit të Juventusit, Antonio Conte pak orë pasi gjykata e apelit e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.993Z

Conte si Sir Alex Ferguson

Antonio Conte mund të nënshkruajë kontratë të re afatgjate me Juventusin duke marr rol të ngjashëm me atë të Sir Alex Fergusonit në Manchester United. Conte fitoi Scudetton në sezonin e tij të parë në drejtim të skuadrës. Kurse, sipas të përditshmes sportive italiane Gazzetta dello

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.987Z

Conte flet per Diego Costan Do te qendroje gjate te Chelsea

p styletext-align justify8220Diego Costa eshte shume i kenaqur ne Londer dhe do te vazhdoje te qendroje te Chelsea8221 8211 keshtu ka thene Antonio Conte pak jave pasi shtypi anglez raportoi se mes tij dhe sulmuesit spanjoll kishte pasur nje zenke pikerisht mbi zerat e nje transferimi te mundshem ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.217Z

Replikat ne distance Conte-Capello

Një kritikë e Fabio Capello-s për metodat dhe sjelljet e trajnerit Antonio Conte me futbollistët e tij, ka ndezur një debat të gjërë në futbollin italian, ku tashmë janë përfshirë edhe aktorë të tjerë të këtij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama