Rezultate te kerkimit per termin: +Dabulla

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.658Z

 “Finalja” Tirana-Vllaznia. Dabulla: FitojmëMbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla ka luajtur si me Tiranën ashtu dhe me Vllazninë

Mbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla (29 vjeç, 21 ndeshje këtë sezon) është një lojtar që ka luajtur si me Tiranën (deri tani 218 ndeshje, 8 gola) ashtu dhe me Vllazninë (sezoni 2206-2007, 29 ndeshje), “Unë e respektoj Vllazninë, por Tirana kërkon tri pikët. Kemi kualitet dhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.811Z

Patushi dhe Dabulla firmosin me Shkumbinin

Nga Arben Shemili Merkato shqiptare po ngjall emocione dhe te papritura ashtu si edhe merkato ne vendet e tjera ne evrope, kuptohet atje luajne me shifra qe nuk mund te krahasohen me merkaton shqiptare, pasi edhe niveli i futbollit dhe i lojtareve eshte shume me lart se ai tek ne, por megjithate du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.319Z

Dabulla PD Drejtesia mos te behet pale me krimin

Lirimi i djalit te Dades PD Te vihet drejtesia ne vend. Doda thirrje Dades Trego se te gjithe jane te barabarte para ligjit Partia Demokratike akuzoi dje drejtesine shqiptare se u be pale me krimin duke lene te lire shtetasin Besnik Dabulla djali i deputetes Arta Dade i akuzua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.431Z

Dhuratat e tjera që Dade-Dabulla mund të ketë planifikuar për Hakmarrjen për Drejtësi

Ishte shumë e çuditshme dalja e socialistes Arta Dade në konferencë shtypi për të deklaruar se “Berisha duhet t’i lejë lojërat e fjalët”, duke “harruar” sidomos të përballet me skandalin që familja e saj biologjike dhe politike nxori në faqe të publikut li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.252Z

Dabulla tek Tirana Me Nevilin nje fillim i ri

Mbrojtesi rrefen se nuk i trembet konkurrences. Bardheblute kane vazhduar pergatitjet ne prag te takimit kunder Beses. Mbrojtesi Rezart Dabulla eshte rikthyer serish te Tirana. Pas nje periudhe nderprerjeje qendermbrojtesi eshte bashkuar me ekipin per tu stervitur ne kompleksin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.471Z

Rikthehet Dabulla: Tirana do të luftojë për Europën

Dëmtimi i rëndë e la për rreth 6 muaj larg futbollit Tirana gëzon, sepse, pas gjashtë muajsh mungesë për shkak të një dëmtimi, më në fund ka ardhur momenti i rikthimit të mbrojtësit Rezart Dabulla. Futbollistit bardheblu, i cili mezi e ka pritur këtë moment, i vjen keq për ecurinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.891Z

Alban Dabulla, letër të hapur Edi Ramës: Ka ardhur koha e ndëshkimit të Berishës, ose largimit.

Alban Dabulla i ka bërë një letër të hapur kryeministrit Edi Rama, nëpërmjet gazetës Dita. Ai shkruan se tani është koha ose e ndëshkimit të Berishës, ose e largimit të Ramës. Ja çfarë shkruan ndër të tjera Dabulla: “Z.Rama! Rreth 4 vjet pas ardhjes tuaj në pushtet, të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama