Rezultate te kerkimit per termin: +Dabulla

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Elbasani, Karçev qëndron, pritet Dabulla

Elbasani – Maqedonasi Nikola Karcev do të qëndrojë me Elbasanin. Qëndërmbrojtësi është një nga lojtarët më të mirë të verdhblve, që renditen në vendin e tretë pas Dinamos e Partizanit. Nga kampi i presidentit Arben Laze flitet se mbrojtësi Rezart Dabulla mund të nënshkruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.390Z

Rezart Dabulla, sërish te Shkumbini

Mbrojtësi i fuqishëm lushnjar Rezart Dabulla mund të jetë sërish pjesë e Shkumbinit, ashtu si sezonin e kaluar. Ish-lojtari i Tiranës e Vllaznizë bëri një paraqitje të shkëlqyer, duke qenë edhe një ndër titullarët e skuadrës peqinase. Presidenti Xhavit Ismaili ka dhënë pëlqimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.429Z

Nderroi jete ne Nju-Jork kengetarja lirike Rajmonda Dabulla

Sot 58-vjetori i lindjes Sot Rajmonda Dabulla do te festonte 58-vjetorin e lindjes. Me 5 shkurt ora 14.00 kengetarja lirike nderroi jete ne Spitalin Jacobi ne Nju Jork. Dabulla pati karriere te shkurter operistike brenda dhe jashte vendit prej gjendjes jo te mire shendetesore. Megjithate ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.176Z

Dabulla : Ndaj Vllaznise Tirana e vertete

Mbrojtesi i Tiranes Rezart Dabulla deklaron se historia e ndeshjeve ndaj Vllaznise flet ne favor te bardhebluve. Lojtari qe ka veshur edhe fanelen kuqeblu thote se ne klasiken ndaj shkodraneve skuadra do te jape me te miren duke u kthyer ne lojen e saj. Perballja qe do te luhet ne Qemal Stafa perpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.290Z

Dabulla beson te përmbysja në gjysmën e dytë të sezonit

I rikthyer te Tirana me ambicien e madhe për të shijuar sërish gëzimin e një tjetër trofeu në karrierën e tij, Rezart Dabulla duket i zhgënjyer për këtë pjesë të sezonit. Por megjithatë ai nuk i ka humbur shpresat. Madje beson shumë se Tirana e ka potencialin e duhur për të përmby

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.773Z

Dabulla: Duam edhe Kupën

10/05/2005  Mbrojtësi i Tiranës kërkon edhe trofeun e dytë për nga prestigji në futbollin shqiptar, gjë që do ta bënte ideal, këtë sezon të bardhebluve Pa u ngopur me kohën në dispozicion, për të shijuar fitimin e titullit të 22-të, Tirana rikthehet akoma dhe më ambicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.742Z

Hetimi, 1 vit burg për djalin e deputetes, Dade Besnik Dabulla

TIRANE- Besnik Dabulla, djali i deputetes socialiste Arta Dade, rrezikon dënimin me 1 vit burg pas incidentit që pati me Edrin Lufin, nip i ish-kryeministrit komunist, Adil Çarçani. Prokuroria e Tiranës i kërkoi gjykatës cilësimin fajtor dhe dënimin me 12 muaj burg për Dabullën, i cili ak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama