Rezultate te kerkimit per termin: +Dabulla

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.429Z

Nderroi jete ne Nju-Jork kengetarja lirike Rajmonda Dabulla

Sot 58-vjetori i lindjes Sot Rajmonda Dabulla do te festonte 58-vjetorin e lindjes. Me 5 shkurt ora 14.00 kengetarja lirike nderroi jete ne Spitalin Jacobi ne Nju Jork. Dabulla pati karriere te shkurter operistike brenda dhe jashte vendit prej gjendjes jo te mire shendetesore. Megjithate ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.176Z

Dabulla : Ndaj Vllaznise Tirana e vertete

Mbrojtesi i Tiranes Rezart Dabulla deklaron se historia e ndeshjeve ndaj Vllaznise flet ne favor te bardhebluve. Lojtari qe ka veshur edhe fanelen kuqeblu thote se ne klasiken ndaj shkodraneve skuadra do te jape me te miren duke u kthyer ne lojen e saj. Perballja qe do te luhet ne Qemal Stafa perpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.290Z

Dabulla beson te përmbysja në gjysmën e dytë të sezonit

I rikthyer te Tirana me ambicien e madhe për të shijuar sërish gëzimin e një tjetër trofeu në karrierën e tij, Rezart Dabulla duket i zhgënjyer për këtë pjesë të sezonit. Por megjithatë ai nuk i ka humbur shpresat. Madje beson shumë se Tirana e ka potencialin e duhur për të përmby

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.773Z

Dabulla: Duam edhe Kupën

10/05/2005  Mbrojtësi i Tiranës kërkon edhe trofeun e dytë për nga prestigji në futbollin shqiptar, gjë që do ta bënte ideal, këtë sezon të bardhebluve Pa u ngopur me kohën në dispozicion, për të shijuar fitimin e titullit të 22-të, Tirana rikthehet akoma dhe më ambicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.742Z

Hetimi, 1 vit burg për djalin e deputetes, Dade Besnik Dabulla

TIRANE- Besnik Dabulla, djali i deputetes socialiste Arta Dade, rrezikon dënimin me 1 vit burg pas incidentit që pati me Edrin Lufin, nip i ish-kryeministrit komunist, Adil Çarçani. Prokuroria e Tiranës i kërkoi gjykatës cilësimin fajtor dhe dënimin me 12 muaj burg për Dabullën, i cili ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.658Z

 “Finalja” Tirana-Vllaznia. Dabulla: FitojmëMbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla ka luajtur si me Tiranën ashtu dhe me Vllazninë

Mbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla (29 vjeç, 21 ndeshje këtë sezon) është një lojtar që ka luajtur si me Tiranën (deri tani 218 ndeshje, 8 gola) ashtu dhe me Vllazninë (sezoni 2206-2007, 29 ndeshje), “Unë e respektoj Vllazninë, por Tirana kërkon tri pikët. Kemi kualitet dhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.811Z

Patushi dhe Dabulla firmosin me Shkumbinin

Nga Arben Shemili Merkato shqiptare po ngjall emocione dhe te papritura ashtu si edhe merkato ne vendet e tjera ne evrope, kuptohet atje luajne me shifra qe nuk mund te krahasohen me merkaton shqiptare, pasi edhe niveli i futbollit dhe i lojtareve eshte shume me lart se ai tek ne, por megjithate du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama