Rezultate te kerkimit per termin: +Dabulla

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.176Z

Dabulla : Ndaj Vllaznise Tirana e vertete

Mbrojtesi i Tiranes Rezart Dabulla deklaron se historia e ndeshjeve ndaj Vllaznise flet ne favor te bardhebluve. Lojtari qe ka veshur edhe fanelen kuqeblu thote se ne klasiken ndaj shkodraneve skuadra do te jape me te miren duke u kthyer ne lojen e saj. Perballja qe do te luhet ne Qemal Stafa perpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.290Z

Dabulla beson te përmbysja në gjysmën e dytë të sezonit

I rikthyer te Tirana me ambicien e madhe për të shijuar sërish gëzimin e një tjetër trofeu në karrierën e tij, Rezart Dabulla duket i zhgënjyer për këtë pjesë të sezonit. Por megjithatë ai nuk i ka humbur shpresat. Madje beson shumë se Tirana e ka potencialin e duhur për të përmby

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.773Z

Dabulla: Duam edhe Kupën

10/05/2005  Mbrojtësi i Tiranës kërkon edhe trofeun e dytë për nga prestigji në futbollin shqiptar, gjë që do ta bënte ideal, këtë sezon të bardhebluve Pa u ngopur me kohën në dispozicion, për të shijuar fitimin e titullit të 22-të, Tirana rikthehet akoma dhe më ambicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.742Z

Hetimi, 1 vit burg për djalin e deputetes, Dade Besnik Dabulla

TIRANE- Besnik Dabulla, djali i deputetes socialiste Arta Dade, rrezikon dënimin me 1 vit burg pas incidentit që pati me Edrin Lufin, nip i ish-kryeministrit komunist, Adil Çarçani. Prokuroria e Tiranës i kërkoi gjykatës cilësimin fajtor dhe dënimin me 12 muaj burg për Dabullën, i cili ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.658Z

 “Finalja” Tirana-Vllaznia. Dabulla: FitojmëMbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla ka luajtur si me Tiranën ashtu dhe me Vllazninë

Mbrojtësi i fuqishëm Rezart Dabulla (29 vjeç, 21 ndeshje këtë sezon) është një lojtar që ka luajtur si me Tiranën (deri tani 218 ndeshje, 8 gola) ashtu dhe me Vllazninë (sezoni 2206-2007, 29 ndeshje), “Unë e respektoj Vllazninë, por Tirana kërkon tri pikët. Kemi kualitet dhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.811Z

Patushi dhe Dabulla firmosin me Shkumbinin

Nga Arben Shemili Merkato shqiptare po ngjall emocione dhe te papritura ashtu si edhe merkato ne vendet e tjera ne evrope, kuptohet atje luajne me shifra qe nuk mund te krahasohen me merkaton shqiptare, pasi edhe niveli i futbollit dhe i lojtareve eshte shume me lart se ai tek ne, por megjithate du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.319Z

Dabulla PD Drejtesia mos te behet pale me krimin

Lirimi i djalit te Dades PD Te vihet drejtesia ne vend. Doda thirrje Dades Trego se te gjithe jane te barabarte para ligjit Partia Demokratike akuzoi dje drejtesine shqiptare se u be pale me krimin duke lene te lire shtetasin Besnik Dabulla djali i deputetes Arta Dade i akuzua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama