Rezultate te kerkimit per termin: +Dade

Meta: total 1000 / total_found 3032 / time 0.001 / keyword[0] dade / docs[0] 3032 / hits[0] 6940 /
Vizita në shtetin fqinj,  Meta në Athinë merr dhe Dulen: Miqësia jonë bazohet në shekuj
  • 2016-10-10

Vizita në shtetin fqinj, Meta në Athinë merr dhe Dulen: Miqësia jonë bazohet në shekuj

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta nis sot një vizitë tre ditore zyrtare në Greqi në krye të një delegacioni parlamentar shqiptar me ftesë të Presidentit të Parlamentit të Greqisë Nikolaos Voutsis. Përveç homologut të tij grek, Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta do të pritet edhe nga Krye

No Pic available
  • 2016-10-04

Meta dorëzon Bashkinë e Kolonjës për Agron Dukën dhe Arta Daden

Aleati më i madh i Partisë Socialiste ka hequr dorë nga përzgjedhja e një kandidati tjetër pas ndarjes së papritur nga jeta e kryebashkiakut të Kolonjës, Arben Malo. Burime të besueshme konfirmuan për Top Channel se LSI-ja i ka lënë fushë të lirë Partisë Socialiste të vendosë se m

No Pic available
  • 2016-10-02

Asambleja, 4 porositë e fshehta të Gramoz Ruçit për socialistët

Përpara 174 anëtarëve të Asamblesë së PS-së, dy ishin protagonistët e vetëm të mbledhjes: Edi Rama dhe Gramoz Ruçi. Ndryshe nga herët e tjera që i gjithë sekretariati ulej në podium bashkë me kryetarin, në këtë mbledhje Edi Rama kishte marrë përkrah vetes vetëm Gramoz Ruçin: t

Përveç Blushit, ja kush mungoi tjetër në Asamblenë e PS-së. Emrat nga Pëllumbi te Dade
  • 2016-10-02

Përveç Blushit, ja kush mungoi tjetër në Asamblenë e PS-së. Emrat nga Pëllumbi te Dade

Partia Socialiste mbajti të shtunën Asamblenë Kombëtare. Ndërsa ishte e pritshme që deputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi të mos ishin dje prezentë, pas deklarimit të Blushit se largohet nga Partia Socialiste, ra në sy mungesa edhe e disa deputetëve të tjerë socialistë. Në mbledh

Asambleja e PS, 4 porositë e fshehta të Gramoz Ruçit për socialistët
  • 2016-10-02

Asambleja e PS, 4 porositë e fshehta të Gramoz Ruçit për socialistët

Përpara 174 anëtarëve të Asamblesë së PS-së, dy ishin protagonistët e vetëm të mbledhjes: Edi Rama dhe Gramoz Ruçi. Ndryshe nga herët e tjera që i gjithë sekretariati ulej në podium bashkë me kryetarin, në këtë mbledhje Edi Rama kishte marrë përkrah vetes vetëm Gramoz Ruçin

No Pic available
  • 2016-09-24

Sa miliona marrin deputetët: Ja kush janë më pasanikët

Open Data Albania sapo ka publikuar renditjen e pasurive të deputetëve, sipas deklarimit zyrtar të të ardhurave. Ja disa nga gjetjet kryesore: Deputeti më i paguar për punë si deputet dhe të tjera angazhime profesionale, gjatë vitit 2015 rezulton zoti Anastas Angjeli, i cili ka të ardhura

Renditja e 2015/ Ja deputeti me më shumë të ardhura
  • 2016-09-24

Renditja e 2015/ Ja deputeti me më shumë të ardhura

Open Data Albania ka publikuar ditën e sotme të dhënat në lidhje me të ardhurat e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë për vitin 2015. Ashtu sicc kohë më parë kishte paralajmëruar, në hulumtimin e ODA është realizuar renditja dhe kategorizimi sipas burimit të të ardhurave, e n