Rezultate te kerkimit per termin: +Dafina +Zeqiri

Total: 767
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.820Z

Dafina Zeqiri VS Nora Istrefi

Mbrëmë u mbajt një aheng në Sheshin 21, në rast të 40 vjetorit të angazhimeve muzikore të këngëtarit Ramadan Krasniqit-Danit. Si shenjë respekti ai u nderua me një koncert të vogël nga këngëtarët e estradës so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.144Z

Dafina Zeqiri, publikon foto nudo

 Këngëtarja më e përfolur Dafina Zeqiri shpesh di të na habisë me veshje dhe pamjen e saj të çuditshme. Por kësaj radhe ajo që na ka çuditur paksa, është fakti se Dafina është shfaqur e zhveshur. Në rrjetin s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.458Z

Dafina Zeqiri nuk ndalet …

Këngëtarja bukuroshe Dafina Zeqiri, nuk ka të ndalur sa i’u përket projekteve të reja muzikore. Zeqiri ka paralajmëruar se shumë shpejt do të lansojë edhe videoklipin e këngës “Time out”. “Duke e shikuar videoklipin tim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.376Z

Dafina Zeqiri ndez Himaren

0 brbr brbrKengetarja unike e skenes shqiptare Dafina Zeqiri ka ndezur mbremjen e te enjtes qytetin e Him

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.934Z

Dafina Zeqiri i rikthehet...

Prej pak kohësh këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri ka qenë në Amerikë, më saktësisht në New York. Ajo, ka qëndruar në qytetin e madh për të punuar këngë të reja dhe për të shikuar mundësinë e startimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.927Z

Dafina Zeqiri – gangstere

Këngëtarja Dafina Zeqiri në jeten e përditshmë nuk kujdeset të duket aq ‘’hot’’ sa në skenë e klipe. Dafina, së fundi e ka shtuar dozen e ekspozimit në paraqitjet e saj publike, por e ka ulur dukshëm atë në jete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.057Z

Dafina Zeqiri tregon gjoksin dhe habit ndjekësit e saj

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, habiti ndjekësit e saj në Instagram kur postoi një foto me gjoksin e zhveshur. Në diçiturën e fotos shkruhet: X. Këngëtarja ka paralajmëruar se do vijë shumë shpejt më një videoklip të ri.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama