Rezultate te kerkimit per termin: +Dafina +Zeqiri

Total: 767
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.477Z

Dafina Zeqiri feston 25 vjetorin e lindjes (Video)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka mbushur 25 vjet. Nën shoqërinë e miqëve të saj, Duffy, ka nisur të festojë çysh në minutat e parë të datës 14-të. Ndryshe, për këngëtaren në fjalë, viti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.805Z

Dafina Zeqiri: Moment i çmendur … (Foto)

Këngëtarja më “in” në trevat shqiptare, Dafina Zeqiri, padyshim që i ka pëlqyer reagimi i futbollistëve shqiptarë në ndeshjen me Serbinë, momentin kur nuk lejuan të shkelet flamuri kombëtar. “Crazy Moment...” (Mome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.904Z

Dafina Zeqiri kthehet nga Amerika “Pink”

NEW YORK-Kur të gjithë presin që këngëtarja Dafina Zeqiri të kthehet nga Amerika me ndonjë projekt të ri apo këngën që mendohet se është bërë tashmë edhe në versionin anglisht, ku flitet se është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.246Z

Dafina Zeqiri më e dashuruar se kurrë

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Por në ditëlindjen e të dashurit të saj ajo ka bërë pak tolerim. Bukuroshja ka postuar në rrejtin e saj social disa foto nga festa famlijare dhe duket më e dashuruar se kurrë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.415Z

Dafina Zeqiri lutet për Namazin e Xhumasë

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga emrat më të dashur të estradës kosovare.  Ndonëse ajo i ka mësuar fansat e saj të jenë të njoftuar për të gjitha të rejat që kanë të bëjnë me jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.785Z

Nëna e kujt është Dafina Zeqiri?

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet që është me të parin e grupit NRG Band, Besnik Qaka si dhe me preazntuesin e RTV 21, Labinot Gashin.   E këta të dy, duket se preferojnë ta thërrasin div

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.076Z

Dafina Zeqiri në Karaibe me të dashurin |FOTO

Transmetuar më 03.12.2015 - 09:48 Këngëtarja Dafinza Zeqiri i ka bërë të gjithë kuriozë për të zbuluar personin me të cilin ajo është në krah. Në fakt përflitet se Zeqiri është në lidhje me një ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama