Rezultate te kerkimit per termin: +Dafina +Zeqiri

Total: 767
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.824Z

Dafina Zeqiri shpërfill të atin biologjik

Dafina Zeqiri është e bija e Nebi Bajraktarit. Ajo mban mbiemrin e të ëmës, sepse ishte vetëm dy vjeç kur u largua prej tij. Ajo u largua me të ëmën dhe motrën drejt Suedisë, ndërsa i ati Nebiu ishte një i burgosur i policisë serbe. Edhe pse ai ka bërë disa tentativa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.619Z

Dafina Zeqiri beson tek vetja

Tiranë, 7 gusht - Dafina Zeqiri, është kthyer tashmë në një figurë shumë të njohur publike. Një imazh joshës për të gjithë që e shohin, kujdes i jashtëzakonshëm për veten dhe pse jo, pamje perfekte. Kjo është Dafina Zeqiri, e cila në pjesën më të madhe të rasteve, për grimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.139Z

Zhvishet Dafina Zeqiri FOTO

pp pp pp p classMsoNormalKengetarja Dafina Zeqiri shpesh di te na habise me veshjet dhe pamjen e saj te cuditshme Por kesaj radhe ajo qe na ka cuditur paksa eshte fakti se Dafina eshte shfaqur e zhveshurp p classMsoNormalNe rrjetin social Instagram Dafi ka postuar disa fotot ku ajo eshte zhveshu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.880Z

Dafina Zeqiri lanson hitin e ri

Një ndër këngëtaret më të njohura e më të pëlqyera, Dafina Zeqiri sot ka lansuar këngen më të re me titull “Time out” Kënga është produkt i Drilon Berisha a.k.a Rod Nil (TheMonstersProducers), tekstin e kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.191Z

Dafina Zeqiri publikon videon e re

0 brbr brbrKengetarja e njohur Dafina Zeqiri nuk di te ndalet Ajo kalon cdo sfide qe i del perpara dhe gjithnje e me shume surprizon me projektet muzikore Sot Zeqiri ka prezantuar kengen e saj me te re te titulluar Over You e cila eshte realizuar ne New York dhe pritet te shnderrohet ne hitbr Edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.382Z

Dafina Zeqiri sjell 8220Nje ndjenje tjeter8221

0 brbr brbrKengetarja e suksseshme Dafina Zeqiri ka publikuar mbremjen e djeshme kengen me te re me titull Ndjenje tjeterbrbr brbrNdjenje tjeter eshte nje balade dhe nje nga videoklipet me te arrira qe e ka sjelle Dafinen me sensuale se kurrebrbr brbrKjo kenge konfirmon edhe nje here se Dafina esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.829Z

Dafina Zeqiri cmend Real One VIDEO

pQe Dafina Zeqiri eshte nje nga kengetaret me seksi ne skenen shqiptare kjo nuk ka diskutimp pNdersa kete me se miri e ka mesuar se fundmi reperi kosovare Real One ne xhirimet e Vitit te Rip pDafina e veshur ne menyren shume provokuese kercen para Real One duke e bere te cmendet Zerip pbr Dafina

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama