Rezultate te kerkimit per termin: +Dafina

Total: 1424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.322Z

Ironizon Dafina

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilën ka ironizuar ata që i janë bashkuar tripit #photoyouwouldneverpost. Ajo ka thënë se kjo gjë është keqkuptuar dhe se njerëzit nuk janë real sepse n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.710Z

Ndryshon Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri përditë e më shumë po e konfirmon atë se është këngëtarja më me stil në skenën muzikore kosovare. Dafina, është jashtëzakonisht interesante në performanca dhe ‘look’. Eksperimentuese, e guximsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.828Z

Dafina Zeqiri në gjyq!

Dafina Zeqiri është në gjyq me Besfort Hasanajn. Edhe pse ka kohë që ky proces, lidhur me të drejtat autoriale ka kohë që ka nisur, ai ende nuk ka përfunduar. Vetë këngëtarja Zeqiri në një intervistë të para disa ditëve në radio Urban FM, konfirmoi se është në proces gjyqësor m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.376Z

Dafina Zeqiri ndez Himaren

0 brbr brbrKengetarja unike e skenes shqiptare Dafina Zeqiri ka ndezur mbremjen e te enjtes qytetin e Him

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.619Z

Dafina Zeqiri beson tek vetja

Tiranë, 7 gusht - Dafina Zeqiri, është kthyer tashmë në një figurë shumë të njohur publike. Një imazh joshës për të gjithë që e shohin, kujdes i jashtëzakonshëm për veten dhe pse jo, pamje perfekte. Kjo është Dafina Zeqiri, e cila në pjesën më të madhe të rasteve, për grimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.934Z

Dafina Zeqiri i rikthehet...

Prej pak kohësh këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri ka qenë në Amerikë, më saktësisht në New York. Ajo, ka qëndruar në qytetin e madh për të punuar këngë të reja dhe për të shikuar mundësinë e startimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.927Z

Dafina Zeqiri – gangstere

Këngëtarja Dafina Zeqiri në jeten e përditshmë nuk kujdeset të duket aq ‘’hot’’ sa në skenë e klipe. Dafina, së fundi e ka shtuar dozen e ekspozimit në paraqitjet e saj publike, por e ka ulur dukshëm atë në jete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama