Rezultate te kerkimit per termin: +Dajti

Meta: total 1000 / total_found 3197 / time 0.001 / keyword[0] dajti / docs[0] 3197 / hits[0] 9364 /
Dajti nis rrëfimet, fton familjen Duçkoallri: Ejani të mësoni kush ua vrau djalin
  • 2013-06-26

Dajti nis rrëfimet, fton familjen Duçkoallri: Ejani të mësoni kush ua vrau djalin

Tiranë- Duket se Dritan Dajti po bëhet gati të flasë për ngjarjen e 7 gushtit 2009, pasi në seancën e radhës ai ftoi familjen e oficerit të njësise speciale Saimir Duçkollari që të vijë në proces të mësojë të vërteten se kush ua vrau djalin. Një deklaratë kjo që u pa në sall

Administrata ne tranzicion
  • 2013-06-26

Administrata ne tranzicion

Përtej politikës, tre ditë pas zgjedhjeve të 23 qershorit punonjësit e administratës shtetërore kanë vijuar normalisht punën e tyre. Në institucione si Drejtoria e Shërbimit të Tatimpaguesve në Tiranë apo Qendra Komb&e

Ne pritje te Berishes
  • 2013-06-26

Ne pritje te Berishes

Në selinë e Partisë Demokratike pritet që të pranojë pas pak minutash rezultatin e zgjedhjeve të 23 qershorit, ku e djathta humbi ndaj koalicionit të majtë me një rezultat mandatesh 84 me 56 në favor të Aleancës për Shqip&eu

Dajti batuta teksa votoi në burg: Përfitova, bëra kartën e identitetit falas
  • 2013-06-24

Dajti batuta teksa votoi në burg: Përfitova, bëra kartën e identitetit falas

Tiranë- Jeta pas hekurave nuk i ka ndaluar mijëra të paraburgosur dhe të burgosur në mbarë vendin të shprehim vullnetin e tyre me votë. Të gjithë ata kanë votuar në qendra votimi të ndërtuara brenda institucioneve të vuajtjes së dënimit dhe të paraburgimit. Gazeta Panorama ndoqi