Rezultate te kerkimit per termin: +Dajti

Total: 3205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.764Z

Dritan Dajti kercenon Gjykaten

Në seancën e 228-të, i pandehuri Dritan Dajti i ka lënë mënjanë nënkuptimet dhe u foli në mënyrë të drejtperdrejtë gjyqtarëve që po e gjykojnë për gati katër vjet, por që ende s'po gjejnë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.408Z

Dritan Dajti injoron gjykaten

Dritan Dajti ka bojkotuar seancen e pare te procesit ne ngarkim te tij, ku ai akuzohet per vrasjen e kater policeve. Ne salle kane qene te pranishem vetem dy nga nga bashkepunetoret e tij. Pavaresisht se gjykata kishte derguar fletethirrje per Dajtin ne menyre qe te ishte i pranishem ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.557Z

Dorezohet edhe Zyhdi Dajti

Zyhdi Dajti, shefi i Inspektoriatit të Ndërtimit, u dorëzua në policinë e Vlorës. Dajti u shpreh përpara mediave, pak para se të arrestohej nga policia, se ishte në dijeni të këtij lajmi vetëm nga mediat, natën e së enjtes.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.700Z

Disiplina anulon takimin Dajti-Korabi

Nga materialet e paraqitura nga Sektori i Garave te FSHF-se, Komisioni I Disiplines pasi degjoi dhe arbitrat , vezhguesin dhe delegatin si dhe shqyrtoi ne teresi dokumentacionin : vendosi: Per shkak te invadimit te fushes ne minuten e 67-te ndeshjes , nderhyrjeve e presioneve ndaj arbitrave kur lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.851Z

Dritan Dajti "kërcënon" prokurorin

TIRANE – “Ta tregoj unë ty, se çfarë do të të bëj... të shohim si do vejë puna...". Dritan Dajti nuk kursen kërcënimet në drejtim të prokurorit të çështjes Eugen Beçi. I akuzuari si autor i masakrës së 7 gushtit 2009 në Durrës, ku ekzekutoi katër oficerë të skuadr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.784Z

Dritan Dajti kryen ndërhyrjen kirurgjikale

Nën masa të rrepta sigurie, Dritan Dajti është shoqëruar rreth orës 14:00 në spitalin ushtarak të Tiranës, ku i është nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale nga mjekët e këtij institucioni. Drejtori i Spitalit të Burgut, Ylber Vata konfirmon për "Ora News" se të shumëkërkuarit të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.118Z

Dritan Dajti: Trupi gjykues, i njëanshëm

Gazeta ShqipDritan Dajti ka kërkuar përjashtimin e trupës gjyqësore në procesin penal ku ai gjykohet për vrasjen e katër oficerëve të policisë, por kërkesa e tij është hedhur poshtë. Në seancën e zhvilluar nën masa të shtuara sigurie, Dajti e konsideroi trupën gjyqësore të paaft

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama