Rezultate te kerkimit per termin: +Dajti

Meta: total 1000 / total_found 3197 / time 0.001 / keyword[0] dajti / docs[0] 3197 / hits[0] 9364 /
No Pic available
  • 2017-07-27

Veliaj në Dajt: Parku duhet ti kalojë në administrim Bashkisë Tiranë

Për të gjithë ata që ajnë të apasionuar ps sporteve të aventurës do ta kenë tashmë një mundësi për ta ushtruar atë fare pak kilomtra larg tirnës, në malin e dajtit. Gjatë ceremonisë së inaugurimit, kreu i bashkisë Tiranë tha se kjo është mënyrë për ti bërë qytetarët të

Parku i Aventurave, Veliaj: Parqet do ti kalojnë bashkisë
  • 2017-07-27

Parku i Aventurave, Veliaj: Parqet do ti kalojnë bashkisë

Tirana do ketë edhe një Park Aventurash në Dajt, ku grupmosha të ndryshme do të kenë mundësi që të përjetojnë një eksperiencë emocionuese me aktivitete dhe kurse të posaçme. Dajti Adventure Park, i pari i këtij lloji në Shqipëri, është ndërtuar në ballkonin e Malit të Dajtit n

No Pic available
  • 2017-07-10

Infarkt në zemër, ndahet nga jeta ish-kreu i INUK, Zyhdi Dajti

Është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme, ish-drejtori i Policisë Bashkiake të Tiranës dhe INUK-ut, Zyhdi Dajti Dajti mësohet se ka ndërruar jetë një ditë më parë në moshën 56-vjeçare në një restorant në Vlorë ku ndodhej për pushime, pasi ka pësuar infarkt. Zyhdi Dajti

Ndahet nga jeta Zyhdi Dajti, ish-kreu i INUK
  • 2017-07-10

Ndahet nga jeta Zyhdi Dajti, ish-kreu i INUK

Ish-kreu i Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik Kombëtar (INUK), Zyhdi Dajti, është ndarë nga jeta në moshën 56-vjeçare, pas një infarkti. Dajti u komandua në detyrën e kreut të INUK më 2 tetor 2013 nga kryeministri Edi Rama dhe zëvendësoi Gazmend Osmanajn. Zyhdi Dajti ka qenë gati nj

No Pic available
  • 2017-07-10

Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur ish-kreu i INUK, Zyhdi Dajti

Zyhdi Dajti, ish-kreu i Inspektoritatit Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka ndërruar jetë ditën e djeshme në mënyrë të papritur, në moshën 58 vjeçare. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga njerëz të afërt të Dajtit, të cilët sqarojnë se drejtuesi i lartë është ndarë nga jeta për

No Pic available
  • 2017-06-24

Mark Frroku nesër do të votojë, Dritan Dajti heq dorë

Një ditë nga data e zgjedhjeve, ish deputeti Mark Frroku lejohet të votojë. Vendimi është marrë nga Gjykata e Tiranës sot, 24 qershor Mark Frroku  do të votojë në qendrën e votimit nr 1967 në burgun 302. Ndërkohë i dënuari tjetër Dritan Dajti ka hequr dorë nga kërkesa për t

No Pic available
  • 2017-06-24

Dritan Dajti kërkon leje për të votuar, blindohet gjykata

Dritan Dajti i akuzuar për vrasjen e katërfishtë të policëve në gusht të vitit 2009 i është drejtuar Gjykatës së Tiranës me kërkesën për t’i dhënë leje për të votuar në zgjedhjet e 25 qershorit. Gjykata e Tiranës pritet të marrë vendimin sot, ndërsa pranë saj ka masa t