Rezultate te kerkimit per termin: +Dajti

Meta: total 1000 / total_found 3197 / time 0.001 / keyword[0] dajti / docs[0] 3197 / hits[0] 9364 /
No Pic available
  • 2017-05-05

Nëse keni pirë pije freskuese Dajti, kanë qenë të falsifikuara

Zbulohet në kryeqytet një punishte e falsifikimit të pijeve të ndryshme freskuese. Finalizimi i operacionit të koduar Dajti çoi në pranga shtetasin Genc Brahysa, 34 vjeç, banues në Tiranë. Ndërkohë blutë kanë nisur procedim në gjendje të lirë për shtetasen F. B., 36 vjeçe, ndërsa

Tiranë, zbulohet punishtja e falsifikimit të pijeve freskuese
  • 2017-05-05

Tiranë, zbulohet punishtja e falsifikimit të pijeve freskuese

Një operacion i policisë së kryeqytetit i koduar Dajti zbuloi një punishte ku prodhoheshin pije freskuese të falsifikuara, të cilat kishin në përbërje koncentrat të skaduar. Operacioni u kurorëzua pasditen e djeshme, gjatë të cilit u bë arrestimi në flagrancë i 34- vjeçarit Genc Bra

PS troç Metës: Zgjedhim nesër presidentin o zgjedhje të parakohshme
  • 2017-04-27

PS troç Metës: Zgjedhim nesër presidentin o zgjedhje të parakohshme

Partia Socialiste flet troç.  i kërkon LSI-së të japë votat për presidentin ose vendi të shkojë në zgjedhje të parakohshme. Kryetari i Grupit Parlamentar Gramoz Ruçi nga foltorja e Kuvendit i kërkon kryetarit të Kuvendit të thërrasë konferencën e kryetarëve dhe nesër të jet

FOTOT/ Uta, alpinistja shqiptare që ka ngjitur malet më të larta në botë dhe synon Everestin
  • 2017-03-09

FOTOT/ Uta, alpinistja shqiptare që ka ngjitur malet më të larta në botë dhe synon Everestin

Duke lënë pas stereotipat gjinorë hap pas hapi në ngjitjet e saj nëpër male, alpinistja Uta Ibrahimi do të tentojë ngjitjen e majës më të lartë të botës, Everestit ndërsa shpreson që shembulli i saj të frymëzojë gratë shqiptare në Shqipëri dhe Kosovë të eksplorojnë botë

Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur Muhamet Malo
  • 2017-03-06

Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur Muhamet Malo

Ndahet nga jeta në moshën 60-vjeçare biznesmeni dhe ish-sportisti i njohur Muhamet Malo. Ish-sportisti vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë, që fatkeqësisht nuk ia doli ta mundte. Lajmin për ndarjen nga jeta të Malos, e ka bërë me dije miku i tij, Ilir Kadia përmes një sta

No Pic available
  • 2017-02-02

Berisha: Ministria e Drejtësisë, varrmihëse e Ministrave të LSI-së

Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzoi edhe sot kryeministrin Edi Rama për lidhje me bandat dhe krimin, duke iu referuar si kreu i tyre. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha foli për regjistrime të Ramës me banditë si Balili, Dajti, e Lul Berisha, madje sipas tij duke u kërkuar miliona euro.  B

Italiania që dashuronte Enver Hoxha: Vetëm shpëto tim shoq!
  • 2017-01-18

Italiania që dashuronte Enver Hoxha: Vetëm shpëto tim shoq!

Sipas rrëfimit të Xhakomino Pozelit, portierit të famshëm të Kombëtares shqiptare që fitoi Ballkaniadën në 1946-­ën, Aldo Renato Terrusi në librin e tij Brenga ime shqiptare tregon se pas arrestimit të të atit, e ëma Aurelia dhe daja i tij Xhakomo ishin përpjekur ta shpëtonin. I