Rezultate te kerkimit per termin: +Dajtin

Meta: total 994 / total_found 994 / time 0.000 / keyword[0] dajtin / docs[0] 994 / hits[0] 1619 /
Kuriozitetet  e Kupës së Shqipërisë
  • 2006-09-19

Kuriozitetet e Kupës së Shqipërisë

Në turin e dytë marrin pjesë të gjithë fituesit e Kupës së Shqipërisë në të 53 edicionet e zhvilluara. Tetë ekipe kanë mundur ta fitojnë atrë të paktën një herë, ndërsa finalet janë disktuar nga 13 ekipe të ndryshme. Në turin e dytë, rekordmeni shqiptar fitues i Kupës së Sh

Rikthehen verdheblutë, kuqezinjte ulin kokën
  • 2006-09-16

Rikthehen verdheblutë, kuqezinjte ulin kokën

Elbasani arriti më në fund fitoren e parë në tri javët e para të kampionatit kur mundi jo pa vështirësi Flamurtarin 2-1, në një takim ku të tri golat u shënuan në pjesën e parë. Albert Kaci shënoi në minutën e 5-të, për tu dyfishuar rezultati pas 7 minutash nga Engert Kuci, që s

Partizani barazon 0-0 me Besëlidhjen në Lezhë
  • 2006-08-20

Partizani barazon 0-0 me Besëlidhjen në Lezhë

Skuadra e Partizanit barazoi 0-0 te shtunen me Besëlidhjen në Lezhë në miqësoren e fundit para nisjes së kampionatit të 68-kombëtar. Gjatë ndeshjes u aktivizuan për Partizanin dhe brazilianët Kardek dhe Leandro. Kjo ishte miqëosorja e tretë që Partizani e mbyll në barazim pa gola, pa

Partizani fiton 2-1 miqësoren me Shkumbinin
  • 2006-08-16

Partizani fiton 2-1 miqësoren me Shkumbinin

Partizani më në fund kthehet të fitorja në miqësore dhe kësaj radhe në fushën e vështirë të Peqinit. Sot, "Djemtë" e Bajkos arrijnë jo vetëm të fitojnë 2-1 por dhe të qetësojnë trajnerin e tyre pas shterpësisë në dy testet e tjera me Dajtin (0-0) dhe me Besën (0-0). Golat pë

Partizani të mërkurën miqësore me Shkumbinin
  • 2006-08-14

Partizani të mërkurën miqësore me Shkumbinin

Skuadra e Partizanit mund të zhvillojë një miqësore me Shkumbinin ditën e mërkurë. Mësohet se tekniku i të kuqve Neptun Bajko do të kontaktojë sot me trajnerin e peqinasve, Vasil Bici për të vendosur përfundimisht për organizimin e ndeshjeve. Nëse gjithcka shkon sipas planeve, kjo do

Partizani, firmosin Kardek, Leandro dhe Olivieira
  • 2006-08-14

Partizani, firmosin Kardek, Leandro dhe Olivieira

Partizani duket se është tashmë i kompletuar për të nisur me objektiva realë sezonin e ri. Sot, firmosën edhe tre brazilianët e ekipit të kuq: mbrojtësi Kardek (sezonin e kaluar, 23 ndeshje 1 gol me Partizanin), Oliveria (fazën e dytë u huazua te Shkumbini) dhe mesfushori Leandro, që s

Te dashur miq!

Jemi sot se bashku ne kete eskursion ne Dajt per te peruruar punimet per teleferikun qe lidh  Dajtin me Tiranen dhe anasjelltas, i cili duket se  do t'i jape nje dimension te ri te
  • 2003-04-25

Te dashur miq! Jemi sot se bashku ne kete eskursion ne Dajt per te peruruar punimet per teleferikun qe lidh Dajtin me Tiranen dhe anasjelltas, i cili duket se do t'i jape nje dimension te ri te

Te dashur miq! Jemi sot se bashku ne kete eskursion ne Dajt per te peruruar punimet per teleferikun qe lidh Dajtin me Tiranen dhe anasjelltas, i cili duket se do t'i jape nje dimension te ri te gjithe jetes se qytetareve, te Tiranes dhe Dajtit, por dhe jetes shqiptare ne teresi, sepse eshte inf