Rezultate te kerkimit per termin: +Dajtin

Meta: total 1000 / total_found 1035 / time 0.000 / keyword[0] dajtin / docs[0] 1035 / hits[0] 1688 /
LETRA/ Veliaj i shkruan çdo familjeje të Tiranës për administratorët e pallateve
  • 2016-12-11

LETRA/ Veliaj i shkruan çdo familjeje të Tiranës për administratorët e pallateve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka dërguar nga një letër çdo familjeje të kryeqytetit ku shpjegohet procedura se si do të zgjidhen administratorët e pallateve. Duke vlerësuar besimin që qytetarët i kanë dhënë për drejtimin e Tiranës, kryebashkiaku Veliaj thekson n

No Pic available
  • 2016-12-10

Veliaj letër çdo familjeje të Tiranës: Administratorët do jenë pranë jush

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka dërguar nga një letër çdo familjeje të kryeqytetit ku shpjegohet procedura se si do të zgjidhen administratorët e pallateve. Duke vlerësuar besimin që qytetarët i kanë dhënë për drejtimin e Tiranës, kryebashkiaku Veliaj thekson në l

Kryebashkiaku Veliaj, letër çdo familjeje të Tiranës për administratorët e pallateve 
  • 2016-12-10

Kryebashkiaku Veliaj, letër çdo familjeje të Tiranës për administratorët e pallateve 

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka dërguar nga një letër çdo familjeje të kryeqytetit ku shpjegohet procedura se si do të zgjidhen administratorët e pallateve. Duke vlerësuar besimin që qytetarët i kanë dhënë për drejtimin e Tiranës, kryebashkiaku Veliaj thekson në l

No Pic available
  • 2016-10-06

Kërcënimi i Llallës, Berisha: Rama i çoi mesazh me Shullazin, Baren ose Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si porositës të kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Duke folur nga foltorja e Kuvendit, Berisha tha se Kryeministri në përpjekje për të shpëtuar nga aferat e tij kërcënoi Llallën me kryebanditë. Berish

No Pic available
  • 2016-10-06

Berisha zbulon se kush e kërcënoi Llallën dhe ironizon Ramën: Mos u zëdhënës i ambasadorit

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi Edi Ramën se fshihet pas kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.  Kjo është reforma e tij si të shpëtojë  Surrelin, pallatin në pajë, aferën e  ÇEZ, lidhjet me krimin,si të shpëtojë nga prokurorët. I çon mesazhe me Shull

No Pic available
  • 2016-10-06

Berisha: Rama kërcënoi Llallën me Shullazin, Baren ose Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si porositës të kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Duke folur nga foltorja e Kuvendit, Berisha tha se Kryeministri në përpjekje për të shpëtuar nga aferat e tij kërcënoi Llallën me kryebanditë. Berish

No Pic available
  • 2016-10-06

Rama: Tërhoqe Bashën nga veshi. Berisha: Mos u bëj zëdhënës i Lu-së

Debate në Kuvend mes opozitës dhe kryeministrit Edi Rama lidhur me vettingun dhe ligjet e paketës së ndryshimeve kushtetuese për reformën në drejtësi. Rama akuzon PD se me dërgimin në gjykatë Kushtetuese të Vettingut po kërkon të pengojë reformën në drejtësi me çdo kusht. Sipas