Rezultate te kerkimit per termin: +Dajtin

Total: 1035
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.823Z

Gjykata, arrest me burg për Dajtin dhe Xhaxhin. Lirohet Elvis Karoli

TIRANË- Gjykata ka caktuar sot arrest me burg pa afat për Dritan Dajtin. E njëjta masë sigurie është caktuar edhe për kunatin e tij, Erges Xhaxhi, drejtues i automjetit me të cilën lëvizte Dajti ditën e masakrës së Durrës, ndërkohë që është lënë i lirë në sallën e gjyqit, Elv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.270Z

Bllokohet teleferiku qe lidh Tiranen me Dajtin

Nje defekt ne elektromotorin kryesor ka bllokuar per rreth nje ore teleferikun qe lidh Tiranen me Dajtin. Kompania pergjegjese per transportin ka perdorur elektromotorin e emergjences per te zbritur njerezit qe ndodheshin ne teleferik. Bllokimi ka ardhur pas nje defekti qe aktualisht esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.322Z

Zbulohet urdhri sekret i Agron Kuliçajt për Dritan Dajtin

Share Më shumë se një vit më parë, zv.drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Agron Kuliçaj ka firmosur një shkresë për Gjykatën e Krimeve të Rënda, të shkallës së Parë dhe Prokurorisë së Krimeve të rënda, ku i kërkon që në gjykimin e shtetasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.205Z

Pranga oficerit të policisë,ndihmoi Dajtin

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka vënë në pranga sot Mariglem Muçën, inspektor në Drejtorinë e Policisë së Durrësit pasi dyshohet se ndihmonte Dritan Dajtin gjatë kohës që ishte në arrati. Gjykata e Durrësit në bazë të provave kishte dhënë masën e sigurisë "ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.209Z

Pranga oficerit të policisë, ndihmoi Dajtin

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka vënë në pranga sot Mariglem Muçën, inspektor në Drejtorinë e Policisë së Durrësit pasi dyshohet se ndihmonte Dritan Dajtin gjatë kohës që ishte në arrati. Gjykata e Durrësit në bazë të provave kishte dhënë masën e sigurisë "ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.217Z

Arrestohet oficeri që ndihmonte Dajtin

Prokuroria e Krimeve të Rënda, urdhëroi vënien e prangave inspektorit të policisë së Durrësit dje në mesditë në fund të pyetjes së tij Një ditë më parë ishte marrë masa e arrestit në mungesë. akuzohet për shpërdorim detyre, ndërsa dyshohet se i siguroi dokumentet e policis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.580Z

"Nano ka lënë peng hotel 'Dajtin' në kazinotë e Selanikut"

16/02/2005  Berisha kërkon komision parlamentar për të kontrolluar privatizimet Fatos Nano me klanet e tij është vërsulur me tërbim për përvetësimin e pasurisë kombëtare. Pasi ka vjedhur, privatizuar dhe shpërdoruar në një mënyrë të paparë këtë pasuri së fundi ky zot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama