Rezultate te kerkimit per termin: +Danimarkes

Total: 454
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.238Z

Meta merr mbeshtetjen e Danimarkes per integrimin

0 Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka marre mbeshtetjen e Danimarkes per te ndihmuar Shqiperine ne procesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.391Z

Barazim historik i kuqezinjve ndaj Danimarkes

Barazim historik 1-1 i kombetares shqiptare ne “Qemal Stafa” ne ndeshjen e luajtur kunder kryesuesve te grupi tone, Danimarkes. Ndeshja ka nisur me mire per nordiket te cilet ne pjesen e pare te takimit e kerkuan me shume golin, dhe per pak e gjeten ne minuten e 23 kur mbrojte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.198Z

Kombetaren, te merkuren e pret "ferri" i Danimarkes

Shqiperia, kater dite me vone do te kete nje prove shume te veshtire, ne Danimarke, perballe ekipit me te forte te grupit, Danimarkes, qe e ka treguar, te pakten me ndeshjet e zhvilluara deri tani. Pas ndeshjeve te djeshme jane percaktuar deri diku ekipet qe do te pretendojne nje bilete, per ne bote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.868Z

Shqiperia sot perballe Danimarkes

brbrKombetarja kuqezi do te perballet sonte ne ndoshta ndeshjen me te rendesishme te historise se futbollit shqiptar perballe Danimarkes ne takimin e vlefshem per eliminatoret e europianit Te dy skuadrat jane me pike te barabarta ne grupin I me 10 pike ndersa kuqezinjte duken ne nje pozicion me komo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.330Z

Han justifikon humbjen e kombetares, para udhes drejt Danimarkes

Heshtje e plote ne kampin kuqezi, nje dite pas humbjes se pajustifikueshme me Hungarine. Zhgenjimi i lojtareve te kombetares sone, pas ndeshjes nuk ishte me i madh se i tifozeve, qe shohin si ngushellim ndeshjen e 1 prillit, ndaj kryesueses se grupit, Danimarkes, perballe se ciles pritet nje perfaqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

Trajneri i Danimarkes reagon per vendimin

brbrSerbia nuk ka qene pala e vetme e cila eshte tronditur nga vendimi i Gjykates se Arbitrazhit Sportive ne Lozane qe i dha fitoren ne tavoline Shqiperise per sfiden e nderprere te Beogradit ne 14 tetorin e vitit te kaluar Reagim i forte kundershtues ka ardhur edhe nga Danimarka kundershtar i kuqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.232Z

Meta pritje te vecante nga Mbreteresha e Danimarkes

Ne vijim te vizites se tij dyditore ne Danimarke Kryetari i Kuvendit Ilir Meta u prit ne nje takim te vecante edhe nga mbreteresha Margarethe II Pergjate pritjes ne Pallatin Mbreteror Meta falenderoi mbretereshen per pritjen dhe shprehu vleresimet qe ka populli shqiptar per Danimarken duke e cilesua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama