Rezultate te kerkimit per termin: +Danimarkes

Total: 454
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.089Z

Trajneri i Danimarkes reagon per vendimin

brbrSerbia nuk ka qene pala e vetme e cila eshte tronditur nga vendimi i Gjykates se Arbitrazhit Sportive ne Lozane qe i dha fitoren ne tavoline Shqiperise per sfiden e nderprere te Beogradit ne 14 tetorin e vitit te kaluar Reagim i forte kundershtues ka ardhur edhe nga Danimarka kundershtar i kuqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.232Z

Meta pritje te vecante nga Mbreteresha e Danimarkes

Ne vijim te vizites se tij dyditore ne Danimarke Kryetari i Kuvendit Ilir Meta u prit ne nje takim te vecante edhe nga mbreteresha Margarethe II Pergjate pritjes ne Pallatin Mbreteror Meta falenderoi mbretereshen per pritjen dhe shprehu vleresimet qe ka populli shqiptar per Danimarken duke e cilesua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.176Z

De Biasi mban sekret formacionin kunder Danimarkes

0 brbr brbrGianni De Biasi nuk ka dashur te zbuloje asgje rreth formacionit qe do te luaje me Danimarken Trajneri i Kombetares ka deklaruar se do te kerkohet nje rezultat pozitiv per kete ndeshje te rendesishme per ecurine ne kualifikueset e Euro 2016brbr brbrGianni De Biasi Trajner i Kombetaresbrb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.050Z

Inaugurohet Elbasan Arena De Biasi piketon formacionin ndaj Danimarkes

brbrRama i shenon gol Berishes Keshtu e ka peruruar Kryeministri Edi Rama stadiumin e ri Elbasan Arena mbremjen e se merkures Prezent ne inaugurimin e ketij stadiumi kryeministri Rama bashke me pjesetar te Federates Shqiptare dhe Ministres se Arsimit dhe Sporteve iu drejtuan goditjeve te 11-metershi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.865Z

Kombetarja Kuqezi nis stervitjen ne vigjilje te sfides ndaj Danimarkes

Ne nje ambient te izoluar totalisht Kombetarja Shqiptare e futbollit ka zbritur ne seancen e pare stervitore ne vigjilje te sfides ndaj Danimarkes e vlefshme per eliminatoret e Euro 2016br br Trajneri italian i kuqezinjve Gianni de Biasi ka pasur te tere grupin ne dispozicion duke perjashtuar te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.989Z

Portugalia shenon ne minuten e 67-te kalon ne avantazh ndaj Danimarkes

br br Pasi ka mbyllur me rezultatin 0 me 0 pjesen e pare me Danimarken Portugalia ka shenuar gol Ne minuten e 67-e Moutinho ka shenuar gol ndaj Danimarkes Me kete rezultat Portugalia ngjitet ne kuoten e 16 pikeve ndersa Danimarka ne kuoten e 13 pikeve Te dyja skuadrat kryesojne kreun e renditjes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.513Z

Ekspertet e BE-se vezhgojne kontrollet kufitare te Danimarkes

Ata kishin ardhur per te pare dhe per te krijuar vet nje ide per kontrollet kufitare por ne te vertete nuk pane asgje. Megjithate e ngarkuara pergjegjese e BE-se Belinda Pyke u shpreh e kenaqur Ne duam te sigurohemi se kontrollet kufitare daneze nuk bien ndesh me Marreveshjen e Shengenit. Natyr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama