Rezultate te kerkimit per termin: +Danit

Total: 337
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.572Z

Fitorja e Elhaida Danit sjell Kocanten ne Shqiperi

Kantautori i njohur italian, Riccardo Cocciante, një figurë e dashur tashmë për shqiptarët, si mentori i Elhaida Danit ka mbërritur ne mesdite në Tirane, ne viziten e tij te pare ne Shqiperi. Pas triumfit të Elhaidës në edicionin e parë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.840Z

E shkuara kriminale e Altin Danit

brbrAltin Dani personi i cili u konfliktua me pronarin e nje pike bastesh ne zonen e Kombinatit nje nate me pare nuk eshte i panjohur per autoritetet 38 vjecari me precedente te meparshem penale u plagos me 5 janar 2015 ne ngjarjen e ndodhur ne rrugen e Kavajes ku mbeti i vrare Arianit Sterio i dys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.504Z

Përgjimet e reja/ Ja biseda mes Gilmano Danit dhe kryeregjistruesit për Vollgën

Disa komunikime telefonike janë kryer mes Gilmando Danit, Blerim Shullazit dhe ish-kryeregjistruesit të Durrësit Jyrgis Çyrbja, me qëllimin e vetëm rregjistrimin në kohë në hipotekë të pronës së ish-hotel Vollga në Durrës. Nga dokumentacioni që Shqiptarja.com disponon qartësohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.229Z

Atentati, 12 gëzhoja pranë garazhit të Danit, hetim lidhjeve me Shullazin e Dajtin

Tiranë- Dëshmia e Gilmando Danit rreth atentatit të së shtunës i ka detyruar hetuesit e çështjes të ndjekin një pistë të njohur: atë të lidhjeve me Emiljano Shullazin apo Dritan Dajtin. Kjo për faktin se 33-vjeçari i plagosur nuk ka dhënë shumë detaje rreth personave që e ndoqën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.414Z

Përfundon prova e dytë e Elhaida Danit në Eurovizion

Përfaqesuesja e Shqipërisë për këtë vit në Eurovizion, Elhaida Dani, ka përfunduar sot provën e dytë, gjenerale, në skenën e madhe të Eurovizionit. Atje sot u mbajtën provat finale të të gjithë konkurenteve dhe sipas raportimeve të faqes zyrtare të Eurovizionit, Wiwibloggs, perfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.000Z

Gafa e Berishës/ E motra e Altin Danit: Shiko fëmijët e tu, mos merr nëpër gojë çdo njeri

Pas çdo ngjarje që ndodh në vend, Sali Berisha shkruan në Facebook-un e tij. Madje, edhe për ngjarje ordinere, kur nje person qëllon me armë në një pikë llotoje. Kështu ka ndodhur edhe me një person me emrin Altin Dani, që u vetëdorëzua në polici pasi kishte qëlluar në një pik�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.865Z

Gjyqi i Shullazit, avokati i Danit: Ylvi Beqja ka fshehur para jashtë shtetit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda është zhvilluar paraditen e sotme seanca e rradhës për çështjen e Hotel Vollga, ku protagonistë janë Emiljano Shullazi dhe biznesmeni Ylvi Beqja. Trupa e gjykatësve ka  rrëzuar një kërkesë të avokatit të Gilamndo Danit dhe Endrit Zelës. Aty kërkoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama