Rezultate te kerkimit per termin: +Danit

Total: 337
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.219Z

Vrasja e Selimit e lidhur me plagosjen e Gilmando Danit

Dashamir Biçaku TIRANË- Hetuesit e policisë së Tiranës kanë nxjerrë një pistë të re hetimore për vrasjen e Arjan Selimit duke e lidhur me një tjetër atentat në kryeqytet. Bëhet fjalë për plagosjen e Gilmando Danit më 25 qershor, pranë vendit ku ndodhi vrasja e Selimit. Fakti konfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.566Z

Del kenga e Elhaida Danit komentet e serbeve ne Eurovizion E meriton ta fitoje

Transmetuar me 15032015 - 2328 Publikimi i kenges se Elhaida Danit sonte nga Eurovision ka ngjallur interes nga ndjekesit ne te gjithe Europen dhe me gjerebr br Shume komente pjesa me e madhe te gjithe te huaj ka pasur keto ore per ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.328Z

Kush po ia kënaq zemrën Elhaida Danit? (Video)

Një zë i padiskutueshëm si i këngëtares Elhaida Danit, natyrisht që mund të arrijë të mbledhë një numër kaq të madh të fansave pranë vetes. Pas pjesëmarrjes së saj në Euroviosion këtë vit, Elhaida po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.391Z

Merr fund fejesa e Elhaida Danit me italianin, këngëtarja lë Italinë

Ajo nuk ka dashur kurrë të prononcohet për jetën e saj sentimentale, por duket se rrjetet sociale e kanë "tradhëtuar" këtë zotim të këngëtares shkodrane, Elhaida Dani. Fituesja e festivalit të 53-të në RTSH, është fotografuar me italianin 34-vjeçar Francesco Maria Longo, rezultont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.481Z

Dëshmia e rrallë e Gilmando Danit: Bëj jetë të shthurur me shoqërinë

Gilmando Dani, i arrestuar si pjesëtar i grupit të Emiljano Shullazit ka qenë i përfshirë edhe në çështje të tjera të mëparshme. Një vit më parë, ai u dënua nga Gjykata në Tiranë për moskallëzim krimi. Bëhet fjalë për plagosjen e një miku të tij, Valmend Pelivanit. Por Dan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.233Z

Shullazi/ Zbardhen përgjimet e Gilmando Danit: Noj gja serioze ku ke punu ti?

Nëse për Emiljano Shullazin u deklarua se prej kohësh nuk përdorte telefon, përgjimit të bisedave telefonike nuk i ka shpëtuar miku i tij i ngushtë, Gilmando Dani, edhe ky në burg për gjobëvënie dhe kanosje. 'Shqiptarja.com' ka publikuar sot përgjimet e bisedave telefonike të Gilm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama