Rezultate te kerkimit per termin: +Danit

Total: 337
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.853Z

Skema me pistoletën për të shpëtuar Shullazin, policët: Ia gjetëm në brez

SHKRUAN: Leonard Bakillari 10-11-2011 13:16Gilmando Dani merr përsipër pistoletën “Glock”, duke tentuar të shpëtojë për herë të tretë nga burgu mikun e tij Emiliano Shullazi. Dëshmitë e policëve që i arrestuan rrëzojnë versionin e tij. Misteri i një personi të tretë që u ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.743Z

Gafa e Berishës për Altin Danin/ Ja hedh fajin mediave: Dikush i dezinformoi që të më ngatërronin

Pasi hodhi një lumë akuzash ndaj Altin Danit, personit që u konfrontua me armë në Kombinat pak ditë më parë pronarin e një pike bastesh, Berisha sërish nuk pranon gafën e tij por ia hedh fajin mediave. Ja çfarë shkruan ai: Qytetari dixhital sqaron: Altin Dani nuk ka asnje lidhje me b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.499Z

The Voice Of Germany me tre zëra shqiptarë

Alulena Krasniqi, Gentiana Mërturi dhe Violeta Kokollari janë tre vajzat shqiptare që kanë kaluar tashmë fazën e “blind audition” në The Voice of Germany. Duke tërhequr vëmëndjen e trainerëve dhe fituar zemrën e pulikut vajzat j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.204Z

Vrasja e shqiptarit, pranga dy rumuneve

Itali- Policia italiane zbardh vrasjen e 34-vjecarit shqiptar Ortek Dani. Dy rumune jane arrestuar ne Spanje pasi akuzohen se jane autore te vrasjes se emigrantit, i cili vdiq i goditur me thika ne nje lokal ne qytetin e Padovas, 4 muaj me pare. Menjehere pas vrasjes dy rumunet ishin larguar per tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.327Z

Tiranë, sherr për një karburantshoqërohet në polici Shullazi

Të tjera rreth shkrimit Arrestimet dhe lirimet e Emiljano Shullazit TIRANË - Sherri për pronësinë e një karburanti ka rikthyer sërish në polici, Emiljano Shullazin. Ai është shoqëruar mbrëmjen e të mërkurës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.506Z

Dëshmia e paparashikuar e një gruaje kundër Shullazit: Më mori 1 mln euro pasuri

Emiliano Shullazi është rikthyer në një paraburgim në kryeqytet, pasi u mbajt disa ditë në Elbasan dhe është në pritje të shqyrtimit të kërkesës për të lënë qelitë. Avokatët e tij kërkojnë lirimin për mungesë provash për të dhe Gilmando Danin dhe gjykim në gjendje të lir�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.540Z

DOSJA/ Ja kush është juristja që do të fundosë Emiljano Shullazin

Prokuroria për krime të rënda, administron në dosje kallëzimin e parë penal, në emër të Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit. ABC News ka mësuar se vet drejtuesi i krimeve të rënda, Besim Hajdarmataj ka marrë denoncimin e një shtetaseje me banim në kryeqytet, emri i së cilës nuk b�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama