Rezultate te kerkimit per termin: +Danit

Total: 337
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.000Z

Gafa e Berishës/ E motra e Altin Danit: Shiko fëmijët e tu, mos merr nëpër gojë çdo njeri

Pas çdo ngjarje që ndodh në vend, Sali Berisha shkruan në Facebook-un e tij. Madje, edhe për ngjarje ordinere, kur nje person qëllon me armë në një pikë llotoje. Kështu ka ndodhur edhe me një person me emrin Altin Dani, që u vetëdorëzua në polici pasi kishte qëlluar në një pik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.865Z

Gjyqi i Shullazit, avokati i Danit: Ylvi Beqja ka fshehur para jashtë shtetit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda është zhvilluar paraditen e sotme seanca e rradhës për çështjen e Hotel Vollga, ku protagonistë janë Emiljano Shullazi dhe biznesmeni Ylvi Beqja. Trupa e gjykatësve ka  rrëzuar një kërkesë të avokatit të Gilamndo Danit dhe Endrit Zelës. Aty kërkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.127Z

Avokatët kërkojnë lirimin e Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka nisur seancën gjyqësore ndaj grupit të Emiljano Shullazit. Avokatët kërkojnë lirimin e Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit, ndërsa për Blerim Shullazin kërkojnë arrest shtëpie por me mbukqyrje. Pak ditë më parë Gjykata e Krimeve të Rënda lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.486Z

Policia në kërkim të Gilmando Danit S'gjendet prej së premtes së maksakrës

Që prej të një javë një prej personave të cilësuar si mik i afërt me Dritan Dajtin nuk gjendet sipas policisë në banesën e tij TIRANE - Një prej personave mbi të cilin policia ka dyshime shumë të forta se ka qenë në vendngjarje të premten e masakrës, është shtetasi Gilmando Da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.654Z

Koncerti i Riccardo Cocciante dhe Elhaida Danit

Ithtarë te kantautorit italian Ricardo Cocciante dhe kengetares shkodrane Elhaida Danit kishi mbushur plote sallen e Akademise se Arteve….  Te gjithe ne pritje te ardhjes se dy te ftuarve te nderit… ata nuk hyne nga ndonje dere e veçante, … por mes permes publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.390Z

Hetimi: Shullazi skishte numër telefoni, fliste me të Danit e Blerimit

Prokuroria kërkon verifikimin e pronave dhe pasurisë së Emiljano Shullazit si dhe te të dyshuarve si pjesëtarë të bandës së tij. Nga ana tjetër, kompanitë e telefonisë lëvizëse kanë konfirmuar se Emiljano Shullazi nuk ka numër të regjistruar në emrin e tij. Emiljano Shullazi nuk p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.219Z

Vrasja e Selimit e lidhur me plagosjen e Gilmando Danit

Dashamir Biçaku TIRANË- Hetuesit e policisë së Tiranës kanë nxjerrë një pistë të re hetimore për vrasjen e Arjan Selimit duke e lidhur me një tjetër atentat në kryeqytet. Bëhet fjalë për plagosjen e Gilmando Danit më 25 qershor, pranë vendit ku ndodhi vrasja e Selimit. Fakti konfi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama