Rezultate te kerkimit per termin: +Danit

Total: 337
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.127Z

Avokatët kërkojnë lirimin e Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka nisur seancën gjyqësore ndaj grupit të Emiljano Shullazit. Avokatët kërkojnë lirimin e Emiljano Shullazit dhe Gilmando Danit, ndërsa për Blerim Shullazin kërkojnë arrest shtëpie por me mbukqyrje. Pak ditë më parë Gjykata e Krimeve të Rënda lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.486Z

Policia në kërkim të Gilmando Danit S'gjendet prej së premtes së maksakrës

Që prej të një javë një prej personave të cilësuar si mik i afërt me Dritan Dajtin nuk gjendet sipas policisë në banesën e tij TIRANE - Një prej personave mbi të cilin policia ka dyshime shumë të forta se ka qenë në vendngjarje të premten e masakrës, është shtetasi Gilmando Da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.654Z

Koncerti i Riccardo Cocciante dhe Elhaida Danit

Ithtarë te kantautorit italian Ricardo Cocciante dhe kengetares shkodrane Elhaida Danit kishi mbushur plote sallen e Akademise se Arteve….  Te gjithe ne pritje te ardhjes se dy te ftuarve te nderit… ata nuk hyne nga ndonje dere e veçante, … por mes permes publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.390Z

Hetimi: Shullazi skishte numër telefoni, fliste me të Danit e Blerimit

Prokuroria kërkon verifikimin e pronave dhe pasurisë së Emiljano Shullazit si dhe te të dyshuarve si pjesëtarë të bandës së tij. Nga ana tjetër, kompanitë e telefonisë lëvizëse kanë konfirmuar se Emiljano Shullazi nuk ka numër të regjistruar në emrin e tij. Emiljano Shullazi nuk p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.219Z

Vrasja e Selimit e lidhur me plagosjen e Gilmando Danit

Dashamir Biçaku TIRANË- Hetuesit e policisë së Tiranës kanë nxjerrë një pistë të re hetimore për vrasjen e Arjan Selimit duke e lidhur me një tjetër atentat në kryeqytet. Bëhet fjalë për plagosjen e Gilmando Danit më 25 qershor, pranë vendit ku ndodhi vrasja e Selimit. Fakti konfi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.566Z

Del kenga e Elhaida Danit komentet e serbeve ne Eurovizion E meriton ta fitoje

Transmetuar me 15032015 - 2328 Publikimi i kenges se Elhaida Danit sonte nga Eurovision ka ngjallur interes nga ndjekesit ne te gjithe Europen dhe me gjerebr br Shume komente pjesa me e madhe te gjithe te huaj ka pasur keto ore per ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.328Z

Kush po ia kënaq zemrën Elhaida Danit? (Video)

Një zë i padiskutueshëm si i këngëtares Elhaida Danit, natyrisht që mund të arrijë të mbledhë një numër kaq të madh të fansave pranë vetes. Pas pjesëmarrjes së saj në Euroviosion këtë vit, Elhaida po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama