Rezultate te kerkimit per termin: +Dashur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.029Z

Liri, për të dashur

Liri në Breman e autorit Rainer Werner Fassbinder do të jetë premiera e dytë që do të ngjitet në skenën e Teatrit Kombëtar/ Shpallet audicioni për rolin kryesor Rainer Werner Fassbinder, një nga figurat më të rëndësishme të kinemasë dhe teatrit të ri gjerman, është autori i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.291Z

Sovrani i dashur Strazimir!?

Nga Bruno Rexhaj Gjatë ritualit të përditshëm çdo mëngjes më shoqëron shtypi i ditës, teksa po shfletoja, midis faqesh tek rubrika opinion më vrau syrin një shkrim që është botuar në gazetën Panorama, ku një deputet i parlamentit shqiptar me një dashuri deri në kufijtë e përkëd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.195Z

Faleminderit të dashur tradhëtarë

Nga Marin Mema Keni kohe qe ”rregjeni” duke folur per te drejtat e shqiptareve ne Fyrom kur ne fakt keni punuar vetem kunder interesave te tyre. Keni blere e shitur vota, interesa, keni masakruar, ushtruar presion, shkarkuar e emeruar shqiptare ne emer te xhepave tuaj. Jeni ndare e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.327Z

Swift ka të dashur?

Sipas Revistës “Love Story”, këngëtarja Taylor Swift, e cila ka qenë në lidhje me Joe Jonas dhe Taylor Lautner, ka filluar një lidhje të re me Toby Hemingway. “Ata janë takuar gjatë xhirimeve të videos së këngës së saj “A Rose to the Fallen” dhe janë lidhur nga ai moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.234Z

Të dashur grekë, mjaft më

“Ju lutem, të dashur europianë e të dashur grekë: mjaft më! Bini dakord më në fund në samitin e jashtëzakonshëm në të mirë të popullit grek, që mund të vuajë më së shumti nga falimentimi i shtetit”, shkruan Bernd Riegert. Takimi i ministrave të Financave të eurogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.423Z

Wilde gjen të dashur

Nga Express më 21 shtator 2011 në ora 09:31 Aktorja Olivia Wilde ka konfirmuar se ajo është në një lidhje të re, edhe pse nuk ka dashur të tregojë se kush është burri më të cilin ajo është në lidhje. Aktorja e filmit “The Cowboys & Aliens” ishte ndërlidhur se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Amy ka një të dashur normal

Amy Winehouse ka një të dashur të ri dhe ai është normal! Babi i këngëtares, Mitch ka thënë se Amy është larguar për të jetuar me ish burrin e saj Blake Fielder – Civil dhe ai e ka lejuar këtë sepse çuni i është kthyer jetës normale. “Jam i lumtur të them se ajo ka një t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama