Rezultate te kerkimit per termin: +Dashur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.327Z

Swift ka të dashur?

Sipas Revistës “Love Story”, këngëtarja Taylor Swift, e cila ka qenë në lidhje me Joe Jonas dhe Taylor Lautner, ka filluar një lidhje të re me Toby Hemingway. “Ata janë takuar gjatë xhirimeve të videos së këngës së saj “A Rose to the Fallen” dhe janë lidhur nga ai moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.234Z

Të dashur grekë, mjaft më

“Ju lutem, të dashur europianë e të dashur grekë: mjaft më! Bini dakord më në fund në samitin e jashtëzakonshëm në të mirë të popullit grek, që mund të vuajë më së shumti nga falimentimi i shtetit”, shkruan Bernd Riegert. Takimi i ministrave të Financave të eurogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.423Z

Wilde gjen të dashur

Nga Express më 21 shtator 2011 në ora 09:31 Aktorja Olivia Wilde ka konfirmuar se ajo është në një lidhje të re, edhe pse nuk ka dashur të tregojë se kush është burri më të cilin ajo është në lidhje. Aktorja e filmit “The Cowboys & Aliens” ishte ndërlidhur se është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Amy ka një të dashur normal

Amy Winehouse ka një të dashur të ri dhe ai është normal! Babi i këngëtares, Mitch ka thënë se Amy është larguar për të jetuar me ish burrin e saj Blake Fielder – Civil dhe ai e ka lejuar këtë sepse çuni i është kthyer jetës normale. “Jam i lumtur të them se ajo ka një t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.194Z

Bullock, zonjë e dashur

Nga Express më 26 janar 2011 në ora 10:59 Sandra Bullock është një zonjë shumë e nderuar. Fituesja e çmimit Oskar raportohet se është duke u përgatitur që vajzën e saj të dashur Sunny ta mësojë ta pranojë edhe një mami të re në jetën e saj, pasi që babai i saj Jesse James

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Jessica më të dashur të ri

A është një djalë i ri në jetën e Jessica’s? Këngëtarja dhe aktorja – e cila më parë ka qenë në lidhje me sportistin Tony Romo dhe këngëtarët John Mayer dhe Billy Corgan – ka thënë se jeta e saj e dashurisë është në rrugën e drejtë. “Ndonjëherë edhe nuk nuk kam p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.057Z

I dashur xhaxhi Obama, unë dua...

Luftërat, kriza, ambienti, emigracioni, por edhe një listë dëshirash të pamundura: akullore për të gjithë, një fundjavë me tri ditë dhe jo detyra shtëpie. Një OJQ me plot 826 letra të shkruara nga fëmijët amerikanë për Presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara, që do të përmbl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama