Rezultate te kerkimit per termin: +Dashur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.194Z

Bullock, zonjë e dashur

Nga Express më 26 janar 2011 në ora 10:59 Sandra Bullock është një zonjë shumë e nderuar. Fituesja e çmimit Oskar raportohet se është duke u përgatitur që vajzën e saj të dashur Sunny ta mësojë ta pranojë edhe një mami të re në jetën e saj, pasi që babai i saj Jesse James

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Jessica më të dashur të ri

A është një djalë i ri në jetën e Jessica’s? Këngëtarja dhe aktorja – e cila më parë ka qenë në lidhje me sportistin Tony Romo dhe këngëtarët John Mayer dhe Billy Corgan – ka thënë se jeta e saj e dashurisë është në rrugën e drejtë. “Ndonjëherë edhe nuk nuk kam p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.057Z

I dashur xhaxhi Obama, unë dua...

Luftërat, kriza, ambienti, emigracioni, por edhe një listë dëshirash të pamundura: akullore për të gjithë, një fundjavë me tri ditë dhe jo detyra shtëpie. Një OJQ me plot 826 letra të shkruara nga fëmijët amerikanë për Presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara, që do të përmbl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.163Z

Kërkon të dashur

Taylor Swift, e cila është vetëm për një kohë, ka vendosur të gjej një të dashur, por ai duhet të jetë britanik. “Përformnsa e saj e shkëlqyer në Brit Awords, ka qenë pikërisht, që të jetë e k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.400Z

Eliza Dushku sjell dokumentarin E dashur Shqipëri (VIDEO)

Share E dashur Shqipëri. Kam qene gjithnjë kurioze dhe e hipnotizuar nga misteret e tua. Unë jam një shqiptare e Amerikës nga Bostoni. Gjyshërit e mi migruan në Amerikë në vitet 1940 dhe u larguan nga kjo jetë përpara se unë të lindja. Babai im më ka mësuar të jem krenare për gjak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.559Z

Të dashur radikalë islamikë

-Një letër për ata që fyen dhe kanë dëshirë të mbrojnë të pambrojtshmen Nga Baton Haxhiu   Në leximet, ose më mirë thënë në literaturën e radikalëve dhe militantëve myslimanë, që lexova këto ditë, armiku përkufizohet në mënyra te ndryshme si: hebreu, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.337Z

Të dashur me qira/ VIDEO

Të dashur me qira! Në Kinë është e mundur. Pas moshës 30 vjeçe vazjat duhet të jenë të martuara përndryshe dhe përballja e tyre me familjen e shoqërinë është shumë e vështirë. Fatmirësisht tani ata e kanë një zgjidhje: Interneti. Ato mund të prenotojnë dhe të marrin me qera

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama