Rezultate te kerkimit per termin: +David +Archuleta

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.821Z

David Archuleta bëhet shkrimtar

David Archuleta ka vendosur që të bëhet shkrimtar. Ylli i “American Idol” (19) do të botoj se shpejti autobiografinë e tij “Chords of Strength: A Memoir of Soul, Song and the Power of Perseverance”, me një qershor. “Shpresoj që njerëzit do të mendojnë si unë për këto gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.787Z

Kara DioGuardi dhe Mike McCuddy. Një dasmë amerikane me tradita arbëreshe

Autori i Lajmit: red.Nga Beqir SINA Anëtarja e jurisë në shoun e famshëm "American Idol", amerikania me prejardhje shqiptare (arbëreshe), Kara Elizabeth Dioguardi, është martuar me mësuesin e shndërruar në kontraktues Mike McCuddy. “Ndjehem mirë. Ajo që ishte më e pabesueshme për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama