Rezultate te kerkimit per termin: +David +Archuleta

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.787Z

Kara DioGuardi dhe Mike McCuddy. Një dasmë amerikane me tradita arbëreshe

Autori i Lajmit: red.Nga Beqir SINA Anëtarja e jurisë në shoun e famshëm "American Idol", amerikania me prejardhje shqiptare (arbëreshe), Kara Elizabeth Dioguardi, është martuar me mësuesin e shndërruar në kontraktues Mike McCuddy. “Ndjehem mirë. Ajo që ishte më e pabesueshme për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama