Rezultate te kerkimit per termin: +David

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.478Z

Fillon lufta City-Chelsea për Villan

Derisa po vazhdojnë spekulimet për krizën financiare të Valencisë, gjigantët e futbollit evropian po bëjnë gati paratë për yllin kryesor të Los Che, David Villa. Edhe pse skuadra dhe presidenti Vicente Soriano kanë thënë se kanë të përgatitur një plan për të shmangur krizën fina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.285Z

Villa, agjenti: Nuk leviz nga Valencia

Duhet te kaloje edhe shume kohe per te pare sulmuesin David Villa me nje fanele tjeter. Te pakten kjo eshte ajo cfare ka thene agjenti i lojtarit te Valencias, Jose Luis Tamargo ne nje interviste dhene per gazeten “Marca”, ku ka theksuar se Villa nuk ka ndermend te levize nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.672Z

Beckham kap per fyti kundershtarin

David Beckham humb kontrollin e kjo eshte nje gje qe nuk mund ta shohesh cdo dite. Te dielen ne fund te nje ndeshje e kapi ne fyt kundershtarin dhe e shtrengoi me te gjithe forcen.Nuk dihet cfare ka menduar ne ate moment 34-vjecari ish-milanist ne takimin ndaj Dallas, ku skuadra e tij Lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.139Z

Kerkohej per plagosje, kapet bashke me strehuesin

Dy te rinj jane vene ne pranga pasi akuzohen per nje plagosje te ndodhur disa jave me pare. Uniformat blu te kryeqytetit bene te ditur se dje rreth ores 01:30, specialistet e seksionit kunder krimeve dhe shendetit ne bashkepunim me sherbimet e Komisariatit te Policise nr.6, finalizuan me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.629Z

Vdes studiuesi i Holokaustit

Jeruzalem, 28 shkurt, NOA - David Bankier, studiuesi i i shquar i Holokaustit ka vdekur pas një lëngate të gjatë në moshën 63 vjeçare. Lajmi bëhet i ditur nga mediat izraelite të cilat bëjnë dhe një profil të gjatë të njeriut që u përpoq të hidhte dritë mbi viktimat dhe arsyet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.429Z

Britani, mblidhet kabineti i ri qeveritar

Qeveria e re në Britaninë e Madhe e udhëhequr nga konservatori Devid Kamerun ka shpalosur programin e saj ku përparësi absolute zë ekonomia. Mes masave të parashikuara është vendosja e një takse mbi fitimin e bankave dhe formimin e një komisioni ministror që do të studiojë reformën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.465Z

Kompany përshëndet aktin e Mancinit

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Vincent Kompany, ka përshëndetur aktin e trajnerit Roberto Mancini- kur italiani ishte përfshirë në një incident me trajnerin e Evertonit, David Moyes. Sherri mes dy strategëve plasi në fund të takimit, kur David Moyes tentoi të humbiste kohë duke mbajt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama