Rezultate te kerkimit per termin: +David

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.638Z

David Villa drejt SHBA

Sulmuesi i Atleticos se Madridit David Villa eshte gati te nenshkruaje nje kontrate 3-vjecare me New York City per tu transferuar drejt SHBA kete vere citon Supersportbr br Stacioni radiofonik Cadena Cope beri te ditur se klubi amerikan qe eshte nen pronesine e perbashket te Manchester City dhe Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.847Z

Ka vdekur këngëtari legjendar David Bowie

Në moshën 69 vjeçare ka vdekur këngëtari i mirënjohur britanik, David Bowie, pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmin e ka konfirmuar i biri i Bowie-t, regjisori Duncan Jones, përmes rrjeteve sociale. "David Bowie ka vdekur paqësisht i rrethuar nga familja pas një beteje 18-muajshe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.162Z

Manchester shkarkon trajnerin David Moyes

0 Manchster UTD shkarkon David Moyes David Moyes nuk eshte me trajner i Manchester United Ai eshte shkar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.849Z

David Luiz, një selfie tmerruese

Flokët e David Luiz janë bërë shpesh objekt humori dhe janë një karakteristikë dalluese e tij. Por edhe vetë ai ka vendosur të bëjë pak humor me to. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me një fytyrë të frikshme dhe flokët e përhapur. "Duke u përpjekur të bëhem normal", shkruan L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.044Z

David refuzon Jolie

David Beckham hedh poshte idene per te punuar me Angeline Jolie ne fushaten e re te veshjeve intime ‘Emporio Armani’sepse eshte i martuar. “Angeline eshte nje person i bukur ashtu sic eshte edhe burri i saj Brad. Ata jane nje cift i jashtezakonshem dhe kane nje familje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.094Z

Beckham: Princi le të quhet David

David Beckham mendosn se çifti William dhe Kate do të jenë dy prindër të shkëlqyer fëmijën e tyre. Përsa,i takon emrit,nëse do të jetë djalë,legjenda e futbollit anglez tha se do të quhet David. Ata janë rritur nga prindër dhe gjyshër të shkëlqyer vetë dhe kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.074Z

Publikohet testamenti i David Bowie

Transmetuar më 30.01.2016 - 12:29 David Bowie dhe Iman Pasuria e David Bowiet është ndarë për pjesëtarët e testamentit të tij, i cili është dorëzuar të premten në Gjykatën e New York'ut.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama