Rezultate te kerkimit per termin: +David

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.849Z

David Luiz, një selfie tmerruese

Flokët e David Luiz janë bërë shpesh objekt humori dhe janë një karakteristikë dalluese e tij. Por edhe vetë ai ka vendosur të bëjë pak humor me to. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me një fytyrë të frikshme dhe flokët e përhapur. "Duke u përpjekur të bëhem normal", shkruan L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.044Z

David refuzon Jolie

David Beckham hedh poshte idene per te punuar me Angeline Jolie ne fushaten e re te veshjeve intime ‘Emporio Armani’sepse eshte i martuar. “Angeline eshte nje person i bukur ashtu sic eshte edhe burri i saj Brad. Ata jane nje cift i jashtezakonshem dhe kane nje familje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.094Z

Beckham: Princi le të quhet David

David Beckham mendosn se çifti William dhe Kate do të jenë dy prindër të shkëlqyer fëmijën e tyre. Përsa,i takon emrit,nëse do të jetë djalë,legjenda e futbollit anglez tha se do të quhet David. Ata janë rritur nga prindër dhe gjyshër të shkëlqyer vetë dhe kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.074Z

Publikohet testamenti i David Bowie

Transmetuar më 30.01.2016 - 12:29 David Bowie dhe Iman Pasuria e David Bowiet është ndarë për pjesëtarët e testamentit të tij, i cili është dorëzuar të premten në Gjykatën e New York'ut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.866Z

Katari kerkon David Beckham

Tabloidi britanik ‘The Sun’ ka publikuar se David Beckham ka marrë një ofertë marramendëse për të luajtur dy sezone në kampionatin e futbollit të Katarit. Një burim u shpreh: “Kur bëhet fjalë për para’, Kata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.067Z

David Beckham,një baba i përkushtuar

Futbollisti  njohur anglez David Beckham gjen kohën e përshtatëshme për të ju përkushtuar edhe vajzës së tij Harper. Që të dy janë parë të shëtisnin në rrugët e Londrës pasi janë kthyer nga Parisi ku familja Beckham tashmë po kalon shumicën e kohës . Është e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.022Z

Tottenham kerkon David Beckham

Tottenham kerkon te huazoje David Beckham per pjesen e mbetur te sezonit. Mesfushori anglez, i cili luan me Los Angeles Galaxy eshte ne kërkim te nje skuadre pas kampionati amerikan ka përfunduar dhe ekipi londinez eshte shume prane zyrtarizimit te transferimit te tij ne “White Hart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama