Rezultate te kerkimit per termin: +David

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.094Z

Beckham: Princi le të quhet David

David Beckham mendosn se çifti William dhe Kate do të jenë dy prindër të shkëlqyer fëmijën e tyre. Përsa,i takon emrit,nëse do të jetë djalë,legjenda e futbollit anglez tha se do të quhet David. Ata janë rritur nga prindër dhe gjyshër të shkëlqyer vetë dhe kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.074Z

Publikohet testamenti i David Bowie

Transmetuar më 30.01.2016 - 12:29 David Bowie dhe Iman Pasuria e David Bowiet është ndarë për pjesëtarët e testamentit të tij, i cili është dorëzuar të premten në Gjykatën e New York'ut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.866Z

Katari kerkon David Beckham

Tabloidi britanik ‘The Sun’ ka publikuar se David Beckham ka marrë një ofertë marramendëse për të luajtur dy sezone në kampionatin e futbollit të Katarit. Një burim u shpreh: “Kur bëhet fjalë për para’, Kata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.067Z

David Beckham,një baba i përkushtuar

Futbollisti  njohur anglez David Beckham gjen kohën e përshtatëshme për të ju përkushtuar edhe vajzës së tij Harper. Që të dy janë parë të shëtisnin në rrugët e Londrës pasi janë kthyer nga Parisi ku familja Beckham tashmë po kalon shumicën e kohës . Është e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.022Z

Tottenham kerkon David Beckham

Tottenham kerkon te huazoje David Beckham per pjesen e mbetur te sezonit. Mesfushori anglez, i cili luan me Los Angeles Galaxy eshte ne kërkim te nje skuadre pas kampionati amerikan ka përfunduar dhe ekipi londinez eshte shume prane zyrtarizimit te transferimit te tij ne “White Hart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.027Z

David Beckham,tatuazh dedikuar Victorias

David dhe Victoria Beckham janë padyshim një nga çiftet më të të famshëm të ekranit, të cilët duken aq perfektë. Mbrëmjen e djeshme çifti u shfaq në harmoni të plotë përsa i përket jo vetëm humorit të tyre por edhe pamjes. Të dy ishin veshur në të zeza dhe duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.651Z

Mourinho bllokon David Luiz

David Luiz duket se është mollë e ndaluar për Barcelonën. Trajneri portugez siguroi se 26-vjeçari nuk është në shitje dhe se do të refuzojë çdo ofertë për të, pasi në projektin e tij David Luiz ka një rol shumë të rëndësishëm. “Nuk ka asnjë shans që të largohet. Ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama