Rezultate te kerkimit per termin: +Debati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.112Z

Debati per Kushtetuten

Debati per Kushtetuten perballi Kristaq Trajen dhe Arben Imamin, bashkautorin teknik dhe bashkautorin politik, keshilltarin e ish-ministrit te reformes institucionale me ish-ministrin e reformes institucionale te qeverise “Nano”, njeriun qe deri pak kohe me pare ishte gjyqtar ne Gjykaten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.133Z

Rama-Berisha, gati debati publik

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, i eshte pergjigjur diten e djeshme pozitivisht interesimit te gazetareve per nje debat publik me liderin e Partise Demokratike, Sali Berisha. Gjate nje bashkebisedimi me gazetaret, ai tha se per te nuk perbente nje problem kjo gje. "Kjo nuk ka perbere dhe nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.705Z

Hahn: Debati politik në Kuvend

Bruksel - Komisioneri përgjegjës për politikën e fqinjësisë dhe zgjerimit, Johannes Hahn, gjatë takimit të Ministrave të Jashtëm të Bashkimit Evropian në Bruksel, ka deklaruar për ABC News se është e rëndësishme që debati politik në Shqipëri të bëhet në Kuvend. Ai ka përshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.646Z

Debati presidencial i republikanëve

Në prag të debatiti të kandidatëve presidencialë republikanë, që zhvillohet sonte në Karolinën e Jugut, Presidenti Barack Obama vazhdoi kritikat, duke vënë në shënjestër, ndonëse jo hapur, kryesuesin e garës, Donald Trump. Debati i sotëm republikan pritet të jetë më i ashpër se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.038Z

SHBA sonte debati i dyte presidencial

Debati i dyte presidencial mes Barak Obames dhe Mitt Romney-t do të mbahet mbrëmjen e sotme me një format disi me te lirshem se i pari, ku kandidatet do te kene mundesi te levizin duke iu drejtuar dhe audiences. Edhe pse anketat tregojnë se asnjëri prej tyre nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.977Z

Debati fiktiv i projektbuxhetit 2010

Debati për projektbuxhetin e vitit 2010, është i zbehtë për shkak të mungesës së opozitës në parlament dhe mungesës së transparencës për realizmin e buxhetit të vitit 2009. Në emisionin e sotëm do të njihemi me zërat kryesorë të këtij buxheti Mero Baze*  Ligji më i rënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.030Z

Teknologjia defektoze, debati fillon

Gazeta ShqipNjë makinë votimi filmohet ndërsa ndryshon një votë nga një kandidat për një tjetër Një makinë votimi defektoze që ndryshoi një votë nga Barack Obama për Mitt Romney. Ngjarja ndodhi në kontenë Perri në Pensilvani. Një zyrtar i zgjedhjeve deklaroi se makina defektoze u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama