Rezultate te kerkimit per termin: +Deg

Total: 4877
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.430Z

PDK nën presion të degëve

 Humbja e Partisë Demokratike të Kosovës në shumicën e komunave të mëdha gjatë procesit të zgjedhjeve lokale të 3 nëntorit, nuk pritet të kalojë pa ndëshkime. Përfaqësues të degëve të PDK-së n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.327Z

LB-ja konsolidon degën në Rahovec

Lëvizja për Bashkim ka njoftuar se është mbajtur mbledhja e Këshillit Nismëtar për formimin e Degës së Lëvizjes për Bashkim në Rahovec. Mbledhjen e udhëhoqi Koordinatori i KND-së për Rahovec dhe anëtari i Kryesisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.033Z

Vesa nuk ngrihet as në temperatura -30°C

Këngëtarja Vesa Luma ka postuar një fotografi në Instagram me të cilën ka treguar se është duke qëndruar në Mavrova. Ajo shihej se në dorë mbante skijet me të cilat do ia mësynte bjeshkës së Mavrorvës. Ndër tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.136Z

Vazhdojnë përçarjet në Degën e LDK-së në Obiliq! Kutllovci apo Hashani në krye të degës?

Burime brenda dhe jashtë Degës së LDK-së në Obiliq, kanë bërë të ditur se po vazhdojnë polemikat për figurën unifikuese që mund të bashkojë dhe fuqizoj degën e LDK-së në Obiliq. Sipas këtyre burimeve jan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.116Z

Thaçi ‘mobilizon’ kryetarët e degëve

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Hashim Thaçi ka mbledhur sërish kryetaret e degëve të partisë së tij. Në një komunikatë të kësaj partie thuhet se, kryetari Thaçi kërkoi mobilizim shtesë nga deg&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.974Z

Elbasan, ekonomiku hap 2 degë të reja për vitin e ri akademik

ELBASAN – Fakulteti Ekonomik në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” për këtë vit të ri akademik do të hapë dy degë të reja. Dekania e këtij fakulteti, Enada Krypa thotë se “një nga risitë e këtij fakult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.850Z

Fatmir Humolli, kryetar i Degës së AAK-së në Llap

 Pas largimit të shumicës së anëtarëve të AAK-së në PDK, partia e Ramush Haradinajt ka organizuar Kuvendin Zgjedhor të degës në Podujevë, kryetar i së cilës u zgjodh Fatmir Humolli. “Kuvendi Zgjedhor i Degës së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama