Rezultate te kerkimit per termin: +Depresioni

Meta: total 1000 / total_found 3490 / time 0.002 / keyword[0] depresioni / docs[0] 3490 / hits[0] 4786 /
No Pic available
  • 2013-10-17

Krimi i dyfishtë, familjarët e viktimave sherr me mjekët. Dyshimi se Nexhmi Mustafaraj s'kishte vdekur

GJIROKASTER -Incident në Spitalin Rajonal "Omer Nishani" të Gjirokastrës. Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në lagjen "18 Shtatori", ku 57-vjeçari Nexhmi Mustafaraj vrau bashkëshorten e tij dhe më pas vrau veten, të afërm të tyre

Topi: Basha si Berisha, sulmet ndaj FRD-së dhe Tony Blair e tregojnë këtë
  • 2013-10-12

Topi: Basha si Berisha, sulmet ndaj FRD-së dhe Tony Blair e tregojnë këtë

Vendimi i KQZ-së për të përjashtuar Brikena Zenelin, kandidaten e FRD-së nga gara në Korçë, ka irrituar drejtuesit e kësaj partie. Kryetari i saj, Bamir Topi, thotë se pas këtij vendimi është Sali Berisha dhe Lulzim Basha, që po sillet njësoj si ai. Fakti i sjelljes armiqësore nda

Rihanna, “terapistja” e Katy-t
  • 2013-10-12

Rihanna, “terapistja” e Katy-t

Koleget Rihanna dhe Katy Perry, dikur ishin mike mjaftë të afërta me njëra tjetrën por tashmë ato i kanë ftohur raportet në mes vete. Gjatë kohës sa miqësia e tyre kishte arritur kulmin, mediet e huaja shkruajnë se ka qenë pikë