Rezultate te kerkimit per termin: +Deputetja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.173Z

Shokon deputetja seksi e PD

Deputetja seksi e Partisë Demokratike, Arbiola Halimi, ka qenë e pranishme në seancën e djeshme parlamentare aq kohë sa Berisha ishte aty. Por ajo që ka befasuar, ka qenë veshja e saj. Me veshjen e saj, Arbiola do të ishte e denjë të shkonte në një nga club-et e natës në Tiranë, j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.167Z

Duda, deputetja si manikene

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Duda Balje nuk duket bukur vetëm në parlament. Deputetja e grupit minoritar G6 ka tërhequr vëmendjen me dukjen dhe stilin e saj në rrugët e kryeqytetit. Trupi i deputetes Balje ngjason me trup manikeneje, gjë e cila sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.267Z

FOTOT/ Deputetja super seksi shqiptare

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Blerta Deliu-Kodra, ka pozuar para aparatit të Avni Selmanit. Vet fotografi ka publikuar fotografi të deputetes së PDK-së në rrjetet sociale për të njoftuar rreth setit të ri fotografik. Fotosesion i shkëlqyer me Blerta Deliun. Vjen së shpejti, ka shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.440Z

Paditet deputetja Ermonela Felaj

Një tjetër padi për fyerje dhe shpifje është bërë së fundmi ndaj deputetëve të Partisë Socialiste. Avokati i një kompanie që operon në fushën e ndërtimit dhe energjetikës ka bërë me dije se deputetja Ermon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.318Z

Deputetja Felaj: Meta, si Berisha

Tiranë, 19 shkurt, NOA Zv/kryeministri Ilir Meta ha përditë turpin me bukën e pazarit të qeverisë. Një deklaratë të tillë kundër numrit dy të qeverisjes, e ka bërë gjatë një dalje për shtyp, deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, pas konferencës për shtyp që mbajti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.239Z

Deputetja e PS, rekord bukuroshesh për bamirësi

Deputetja e Partisë Socialiste Esmeralda Shkjau, ka publikuar një fotografi në rrjetete sociale, ku ajo shihet në shoqërinë e disa vajzave bukuroshe ndër më të njohurat e shoëbiz-it shqiptar. Në fakt, të pranishme dallohen motrat Marina dhe Luana Vjollca, si dhe prezantuesja televizive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.522Z

Kercenohet deputetja demokrate Albana Vokshi

Transmetuar me 13122015 - 2128 Deputetja e Partise Demokratike Albana Vokshi eshte kercenuar Kryetarja e Komisionit Parlamentar te Shendetesise ne nje status ne rrjetin social Facebook shkruan se eshte kercenuar nga ata qe mbrojne vjedhjet por ajo nuk ka dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama