Rezultate te kerkimit per termin: +Derven

Total: 282
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.431Z

Arrestohet ish-kreu i Hipotekës Krujë, në kërkim ish-sekretari i Thumanës

Gjykata e Krujës ka caktuar masën e sigurisë arrest në burg për ish-drejtuesin e Hipotekës së qytetit, si edhe ish-sekretarin e Komunës Thumanë, të cilët dyshohet se i kanë regjistruar në mënyrë të kundërligjshme një shtetasi, një tokë me sipërfaqe 13.300 m2. Masa e siguris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.187Z

Lind zogu me 4 këmbë

FUSHE-KRUJE - Një zog pule me katër këmbë ka lindur në fermën e Pashk Gjolekës në fshatin Derven të Fushë-Krujës. Shpendi i çuditshëm ka lindur katër ditë më parë dhe sipas pronarit të tij ka shkaktuar habinë e të gjithëve. Nga katër këmbë, zogut i funksionojnë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.694Z

Krujë, tritol banesës së një mësuesi, nuk ka të lënduar

KRUJE – Një shpërthim me tritol në banesën e një mësuesi në fshatin Derven ka vënë në levizje sot policinë e Krujës.Shpërthimi ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, në derën e jashtme të banesës së mësuesit Shpëtim Gurra, në fshatin Derven.Mësohet se gjatë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.930Z

Aksident në autostradë, makina përplas për vdekje 40-vjeçarin

Durrës, 9 Dhjetor, 12:50, NOA - Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Derven të Fushë Krujës. Burime policore të Drejtorisë së Policisë së Durrësit, thanë për agjencinë NOA se, një aksident me pasojë vdekjen e një personi, ka nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.781Z

Magazina e djegur, dëm 30 mijë euro

Tridhjetëmijë euro është përcaktuar dëmi i shkaktuar në magazinën që u dogj në Derven të Krujës, ndërsa zjarri erdhi si rezultat i një kontakti elektrik. Burime nga Drejtoria e Policisë së Qarkut të Durrësit bënë të ditur se nga hetimet e bëra prej specialistëve të Komisariat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.817Z

Eksploziv banesës së mësuesit, në shtëpi ndodheshin 3 të mitur

Një sasi eksplozivi e vendosur në portën kryesore të avllisë së një banese në fshatin Derven të Krujës, mëngjesin e së mërkurës, ka tronditur banorët e fshatit përreth dhe qytetin e Fushë-Krujës. Sipas banorëve të këtij fshati, shpërthimi në portën e shtëpisë së familjes G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.693Z

Krujë, tritol banesës së një mësuesi, nuk ka të lënduar

KRUJE – Një shpërthim me tritol në banesën e një mësuesi në fshatin Derven ka vënë në levizje sot policinë e Krujës.Shpërthimi ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, në derën e jashtm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama