Rezultate te kerkimit per termin: +Derven

Total: 282
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.834Z

Lihen në burg 4 punëtorët e magazinës së drogës në Krujë

  Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e suiguarisë për 5 nga 11 të arrestuarit e magazinës së drogës në Derven të Krujës të akuzuar  si pjesë të një grupi të strukturuar kriminal.  Por ndërsa ka liruar të arrestuarin e mitur 16 vjecar,  gjykata ka lënë në burg ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.235Z

Fushë-Krujë, makina i merr jetën këmbësorit

Aksident vdekjeprurës në aksin rrugor Fushë Krujë-Lezhë. Një këmbësor ka humbur jetën pas përplasjes me një mjet me targa të huaja. Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Derven të Krujës mëngjesin e djeshëm. Si rezultat i përplasjes me makinën që lëvizte mbi shpejtësinë e lejuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.960Z

Maskat me arme grabisin parate ne nje firme private ne Fushe-Kruje

Nje firme private ne Derven te Milotit eshte sulmuar nga grabitesit me maska dhe te armatosur. Ngjarja ndodhi mbremjen e djeshme në autostradën Fushë Krujë-Milot. Nga hetimet paraprake, mësohet se persona të maskuar nën kërcënimin e armës, pasi jan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.642Z

CEZ Nderprerje energjiene fundjave ne vend

TIRANE- CEZ Shperndarje njoftoi se per shkak te nje defekti te rende ne nenstacionin 220 kV Tirane i cili kontrollohet nga Operatori i Sistemit te Transmetimit pergjate fundjaves nga ora 17.00 deri ne 21.00 do te kete nderprerje te alternuara te energjise per zonat qyteti Lac Fushe Gjorm Fshat Lac M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.346Z

Fushë Krujë, 30-vjecari plagoset më armë zjarri

FUSHË KRUJË- Plagosje me armë zjarri në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur pasmesnate, kur 30-vjecari Durim Saliu është qëlluar me armë nga një person tjetër. Ky i fundit sipas policisë është identifikuar dhe rezulton të jetë një 33-vjecar nga fshati Derven i Krujës, Bledi Abazi. Men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.849Z

Makina perplas kalimtarin, vdes 40-vjecari

Nje aksident me pasoje vdekjen e nje personi, ka ndodhur ne aksin rrugor Fushe Kruje-Lezhe. Nje automjet ka perplasur per vdekje shtetasin Bardhok Luka, 40 vjec, ndersa ky i fundit po kalonte nga njera ane e rruges ne tjetren. Aksidenti ndodhi ne afersi te fshatit Derven. Uniformat blu ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.770Z

Bie në kanal me zetorin e tij, humb jetën 22-vjeçari

22 vjeçari Indrit Dobruzi ka humbur jetën mesditën e së të hënës, pasi ka rënë në një kanal së bashku me zetorin me të cilin po punonte. Mësohet se automjeti e ka zënë poshtë të riun gjatë rënies në një kanal në fshatin Derven në Fushë Krujë. Ende nuk dihen rrethanat e aksi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama