Rezultate te kerkimit per termin: +Derven

Total: 282
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.567Z

DETAJET/ Trafikantët e drogës në Krujë qëlluan me armë mbi Policinë, operacioni jo nga SHISH

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të operacionit që u zhvillua një ditë më parë në fshatin Derven të Krujës, ku u sekuestruan 1.3 ton kanabis. I ftuar në rubrikën Opinion në Neës24, gazetari Hoxha tha se e di kush është pronari i drogës, por nuk e publikoi emrin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.555Z

DETAJET/ Policia jep emrat e të arrestuarve dhe të dhënat pas kapjes së një sasie rekord hashashi në Krujë

Policia ka dhënë detaje për operacionin e djeshëm në Krujë, ku u sekuestrua një sasi rekord hashashi, plot 1.3 ton. Në këtë operacion janë arrestuar 11 persona. Emrat e të arrestuarve: 1.Erjon Vathi, 27 vjeç, banues në Derven, Krujë; 2.Ferit Sula 45 vjeç lindur në Burrel; 3.Ali K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.551Z

Në Krujë u gjet magazina me 1. 3 ton drogë, 11 persona në pranga

Një sasi prej 1.3 ton drogë e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia në zonën e Krujës, duke arrestuar në flagrancë 11 persona. Lajmi i publikuar fillimisht mbrëmjen e shkuar, ku u tha se janë sekuestruar 1 ton, konfirmohet zyrtarisht nga Policia e Durrësit, duke sqaruar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.431Z

Arrestohet ish-kreu i Hipotekës Krujë, në kërkim ish-sekretari i Thumanës

Gjykata e Krujës ka caktuar masën e sigurisë arrest në burg për ish-drejtuesin e Hipotekës së qytetit, si edhe ish-sekretarin e Komunës Thumanë, të cilët dyshohet se i kanë regjistruar në mënyrë të kundërligjshme një shtetasi, një tokë me sipërfaqe 13.300 m2. Masa e siguris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.187Z

Lind zogu me 4 këmbë

FUSHE-KRUJE - Një zog pule me katër këmbë ka lindur në fermën e Pashk Gjolekës në fshatin Derven të Fushë-Krujës. Shpendi i çuditshëm ka lindur katër ditë më parë dhe sipas pronarit të tij ka shkaktuar habinë e të gjithëve. Nga katër këmbë, zogut i funksionojnë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.694Z

Krujë, tritol banesës së një mësuesi, nuk ka të lënduar

KRUJE – Një shpërthim me tritol në banesën e një mësuesi në fshatin Derven ka vënë në levizje sot policinë e Krujës.Shpërthimi ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, në derën e jashtme të banesës së mësuesit Shpëtim Gurra, në fshatin Derven.Mësohet se gjatë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.930Z

Aksident në autostradë, makina përplas për vdekje 40-vjeçarin

Durrës, 9 Dhjetor, 12:50, NOA - Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Derven të Fushë Krujës. Burime policore të Drejtorisë së Policisë së Durrësit, thanë për agjencinë NOA se, një aksident me pasojë vdekjen e një personi, ka nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama