Rezultate te kerkimit per termin: +Detyr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.169Z

Trafiku armëve Shqipëri-Kosovë, pranga 2 punonjësve të MB-së dhe policisë

Dy punonjës së Ministrisë së Brendshme dhe të Policisë së Shtetit së bashku me katër persona të tjerë janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen për trafik armësh dhe municionesh luftarake nga Shqipëria drejt Kosovës. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.136Z

Sequi: Hetimi të pavarur për 21 janarin. Mbështesim Prokurorinë

Ambasadori i BE-së në Tiranë Ettore Sequi ka kërkuar një hetim të pavarur, gjithëpërfshirës dhe pa ndikime politike të ngjarjeve të 21 janarit. Në një prononcim për mediat në lidhje me hetimet e prokurorisë për k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.077Z

Dokumentacione false per azil ne BE

Sot, nga Drejtoria Kundër Krimit Financiar, pranë Departamentit Kundër Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë së Qarkut Shkodër, janë referuar materialet n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.857Z

Rrëzimi i kërkesës së Ina Ramës, reagon KLD: Vendimi jo politik

26-02-2014 / Gazeta 55 SSSAASSAsnjë maxhorancë politike nuk mund të na imponojë vendimmarrjenKëshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar pas deklaratave të ministrit të drejtësisë Nasip Naço në lidhje me rrëzimin e k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.637Z

Konviktet tek “21 Dhjetori”, 10 zyrtarë nën akuzë

Prokuroria: Akuzohen për vjedhje duke shpërdoruar detyrën, përvetësuan siguracionet e studentëve Arkëtaret, shefi i financës dhe administratorët e konvikteve në afërsi të “21 Dhjetorit” Tiranë, janë marrë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.705Z

Konviktet tek 21 Dhjetori 10 zyrtare nen akuze

Prokuroria: Akuzohen për vjedhje duke shpërdoruar detyrën, përvetësuan siguracionet e studentëve Arkëtaret, shefi i financës dhe administratorët e konvikteve në afërsi të “21 Dhjetorit” Tiranë, janë marrë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:00.383Z

Anëtarët dhe ish-anëtarët e Gjykatës Kushtetuese i japin Lamtumirën kolegut Alfred Karamuço!

18-02-2012 / Gazeta 55 Në emër të Gjykates Kushtetuese, i përcjellim Familjes dhe të afërmve ngushëllimet më të sinqerta për vdekjen e njeriut të tyre të dashur Alfred Karamuço. Lajmi për ndarjen nga jeta të Alfredit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama