Rezultate te kerkimit per termin: +Detyr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.513Z

Hykmete Bajrami merr detyrën e ministres

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u bë pranim-dorëzimi i detyrës së Ministres të Tregtisë dhe Industrisë. Në pritjen e organizuar me këtë rast, ministri i deritashëm Ismet Mulaj, ia ka dorëzuar zyrtarisht detyr&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.513Z

Mustafa pranon zyrtarisht detyrën nga Thaçi (VIDEO)

(I plotësuar) Hashim Thaçi ia dorëzoi detyrën e kryeministrit Isa Mustafës. Ai e njoftoi Mustafën për të arriturat e Qeverisë gjithashtu edhe për projektet e lëna në gjysme të cilat duhet t’i përfundoi kryeministri i ri n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.866Z

Llalla rikthen në detyrë prokurorëte shkarkuar nga Ina Rama

TIRANE- Kryeprokurori Adriatik Llalla rikthen në detyrë 6 prokurorë të cilët ishin shkarkuar nga paraardhësja e tij, zonja Ina Rama, tre vite më parë. Kryeprokurori firmosi sot urdhrin për rikthimin e tyre në vendet e punës, në zbatim t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.921Z

Policët flenë në detyrë!

Thënia e njohur se “..edhe uji fle e shteti (policia) nuk fle”, nuk vlen për Policinë e Kosovës. Në ndërrimin e natës vetë forcat e rendit ia krisin gjumit. Inspektorati i Policisë së Kosovës (IPK) ka kryer inspektim të paparala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.512Z

Ministri Haki Demolli pranon detyrën nga ministri Agim Çeku

Në Ministrinë e Forcës së Sigurisë të Kosovës, sot zyrtarisht u bë pranim-dorëzimi i detyrës së ministrit të MFSK-së. Ishministri Çeku, me këtë rast, i uroi detyrën ministrit të ri, z. Haki Demollit duke i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.797Z

Ministrja dorëhiqet pas 24 orësh në detyrë

Një anëtare e kabinetit qeveritar në Itali dha dorëheqjen nga detyra e saj vetëm 24 orë pasi u betua në detyrën e ministres së Shanseve të Barabarta. Michela Biancofiore, një prej politikaneve të përkrahura nga kryetari i Partisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.607Z

Avokati i Popullit, Igli Totozani nis zyrtarisht detyrën

TIRANË- Avokati i ri i Popullit Iglzi Totozani sot nis zyrtarisht detyrën.Ai do prezantohet me stafin e zyrës së Avokatit të Popullit paraditen e sotme. Totozani i përzgjedhur pas një konkursi nga PS, u votua me konsesus në parlament nga pozita dhe opozita. (e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama