Rezultate te kerkimit per termin: +Detyrim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.107Z

A2, pas provimeve me detyrim

Luljeta Ndoka Formulari A2 do te nxirret ne qarkullim per maturantet, e rrjedhimisht do te plotesohet nga ta, pas dhenies se provimeve me detyrim te Matures Shteterore. Lajmin e ka bere te ditur Ndricim Hysa, drejtor i Arsimit te Mesem ne Ministrine e Arsimit. Sipas tij, kjo behet ne menyre qe matur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.492Z

Agjerimi i Ramazanit, detyrim Islam

Nje tjeter sondazh i pranishem javen e kaluar ne gazeten "Koha Jone" online, ishte ai per Muajin e Madherueshem te Ramazanit. Pyetja qe iu be lexuesve, ishte "Muaji i Ramazanit ka nisur, ju si e konsideroni agjerimin? Nder nje mije e shtate votues qe moren pjese ne sondazh, 479 prej tyre e vleresuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.722Z

Topi: Shqetësimet e të përndjekurve, detyrim moral

Presidenti i Republikës ka takuar sot një përfaqësi të ish-të përndjekurve politikë nga Malësia e Madhe. Ata i parashtruan Presidentit shqetësimet e tyre. Topi “Shqetësimet tuaja, detyrim jo thjesht i Institucionit, por edhe detyrim moral”. TIRANE- Presidenti i Republikës ka tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.302Z

Vonohet A2, pas provimeve me detyrim

Edhe pse rregullorja parashikonte miratimin e formularit A2 deri me 1 Prill, Ministria e Arsimit dhe e Shkences nuk e ka bere kete gje ne kohen e duhur, ndersa aktualisht, 1 muaj pas mbarimit te afateve, nuk behet e ditur asnje e dhene zyrtare ne lidhje me te. Burime nga MASH kane deklaruar se formu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.698Z

Matura, anglishtja provim me detyrim?

TIRANE-Matura Shtetërore parashikohet se këtë vit do të përbëhet nga pesë provime në total dhe jo katër si vitet e mëparshme, ku do shtohet një provim me detyrim, që është gjuha e huaj e parë. Në përqindjen më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.038Z

Gjykata, detyrim paraqitje, për Tunxh Vatnikajn

Autori i Lajmit: red.Ish-kreu i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave do të paraqitet në gjykatë një herë në dy javë. Gjykata e Tiranës ka dhënë masa të reja sigurie për personat e akuzuar në lidhje me mbivendosjen e pronave në vendin e quajtur “Plazhi i gjeneralit”, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.953Z

Detyrim paraqitje per Gjiken

brbrGjykata e Vlores ka ndryshuar masen e sigurise per kryetarin e Bashkise se Vlores Shpetim Gjika Burime prane organit te akuzes thane se masa detyrim paraqitje i eshte komunikuar zyrtarisht ne spitalin privat ku ai gjendet prej dites se djeshme per shkak te problemeve shendetesore Per kete arsye

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama