Rezultate te kerkimit per termin: +Detyrim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.734Z

"Detyrim paraqitje" për Ahmetcenajt

Gjykata e Tiranës jep masën “Detyrim paraqitje” për Komandantin e Njësisë Speciale të Gardës Alfred Ahmetcenajt. Ndërkaq, avokati i tij Perparim Noka ka deklaruar se urdhëri per të qëlluar nuk e ka dhënë ai. Komandanti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.470Z

Familjarët: Studentët u dërguan me detyrim në ekspeditë

Share Familjarët e viktimave bëjnë fajtorë pedagogët për aksidentin ku humbën jetën 11 studente, i fejuari i njërës prej tyre dhe shoferi i autobusit. Siç raporton Panorama, vajzat kanë qenë të detyruara të shkojnë në ekspeditën treditore për shkak se ajo u shërbente për të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.212Z

“Detyrim paraqitje” për “dedektivin” gjerman

29/03/2005  Vendimi i gjykatës, bllokohet pasaporta SHKODËR – Shtetasi gjerman, Gunter Ullbricht, i ndaluar disa ditë më parë, do të paraqitet dy herë në javë para organeve të hetimit. “Detyrim paraqitje” ka caktuar dje gjykata e rrethit të Shkodrës, pasi ka shqyrtuar ç�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.633Z

Detyrim paraqitjeje për protestuesit socialistë

Lirohen nga paraburgimi katër protestuesit tepelenas që akuzohen për bllokim rruge Detyrim për paraqitje ka qenë masa e arrestit të dhënë për katër simpatizantët e PS-së dhënë dje nga Shkalla e Parë e Gjyqësorit të Gjirokastrës. Drejtuesi i seancës së djeshme gjyqësore vendosi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.563Z

Balla: Hetimi i zgjedhjeve,detyrim i Qeverisë

 Partia Socialiste paralajmëroi kryeministrin Berisha se me kokëfortësinë për hetimin e zgjedhjeve po vë në rrezik procesin e liberalizimit të vizave. Deputeti Taulant Balla, duke u mbështetur në rezolutën e ditëve më parë të Këshillit të Evropës, tha se është detyrim i Qeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.241Z

Vlorë, detyrim paraqitje për kreun e Hipotekës

Detyrim paraqitjeje ka qënë vendimi i gjykatës së Vlorës për kreun e Hipotekës, Edmond Banushi. Vendimi ka qënë i tillë edhe për ish-punonjësin e këtij institucioni dhe biznesmenin e arrestuar të premten e kaluar. VLORË- Gjykata e Vlorës mori vendimin për lirimin e kreut t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.575Z

Balla: Rezoluta e KiE, detyrim për Berishën

Partia Socialiste bëri sërish thirrje që mazhoranca të jetë e pranishme në tryezën që pritet të zhvillohet nga Presidenti i Republikës, Bamir Topi, si përpjekje për zgjidhjen e krizës. Deputeti Taulant Balla tha se zbardhja e së vërtetës së 28 qershorit përmes hetimit të plotë pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama