Rezultate te kerkimit per termin: +Detyrim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.698Z

Matura, anglishtja provim me detyrim?

TIRANE-Matura Shtetërore parashikohet se këtë vit do të përbëhet nga pesë provime në total dhe jo katër si vitet e mëparshme, ku do shtohet një provim me detyrim, që është gjuha e huaj e parë. Në përqindjen më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.038Z

Gjykata, detyrim paraqitje, për Tunxh Vatnikajn

Autori i Lajmit: red.Ish-kreu i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave do të paraqitet në gjykatë një herë në dy javë. Gjykata e Tiranës ka dhënë masa të reja sigurie për personat e akuzuar në lidhje me mbivendosjen e pronave në vendin e quajtur “Plazhi i gjeneralit”, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.953Z

Detyrim paraqitje per Gjiken

brbrGjykata e Vlores ka ndryshuar masen e sigurise per kryetarin e Bashkise se Vlores Shpetim Gjika Burime prane organit te akuzes thane se masa detyrim paraqitje i eshte komunikuar zyrtarisht ne spitalin privat ku ai gjendet prej dites se djeshme per shkak te problemeve shendetesore Per kete arsye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.997Z

Idrizi: PDU, detyrim ndaj cameve

Ish deputeti socialist, tashme kryetar i Partise per Drejtesi dhe Unitet, Shpetim Idrizi, ne emisionin Top Show ne Top Channel shprehet se krijimi i PDU-se ka qene nje detyrim moral ndaj ceshtjes came dhe se kjo parti do te jete gjitheperfshirese dhe mbarekombetare. “Une jam anetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.969Z

Lendet me detyrim, nuk futen ne vjeshte

Maturantet te cilet shpallen pakalues qofte edhe ne njerin prej provimeve me detyrim, nuk kane te drejte te japin riprovimet ne sesionin e vjeshtes. Kjo, sepse praktikisht atyre nuk u njihet shkolla e mesme si e kryer. Sipas rregullores, ata kane te drejte te japin nje apo dy provimet me detyrim, ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.733Z

Gjiri i "Gjeneralit", detyrim paraqitjeje për biznesmenin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masa të reja sigurie për personat e akuzuar për mbivendosjen e pronave në vendin e quajtur plazhi i "Gjeneralit", në Golem të Kavajës. Burime nga gjykata thanë se biznesmeni që dyshohet se ka përfituar pronë në Kavajë është lënë me masën "detyrim paraq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.734Z

"Detyrim paraqitje" për Ahmetcenajt

Gjykata e Tiranës jep masën “Detyrim paraqitje” për Komandantin e Njësisë Speciale të Gardës Alfred Ahmetcenajt. Ndërkaq, avokati i tij Perparim Noka ka deklaruar se urdhëri per të qëlluar nuk e ka dhënë ai. Komandanti i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama