Rezultate te kerkimit per termin: +Detyrim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.953Z

Detyrim paraqitje per Gjiken

brbrGjykata e Vlores ka ndryshuar masen e sigurise per kryetarin e Bashkise se Vlores Shpetim Gjika Burime prane organit te akuzes thane se masa detyrim paraqitje i eshte komunikuar zyrtarisht ne spitalin privat ku ai gjendet prej dites se djeshme per shkak te problemeve shendetesore Per kete arsye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.997Z

Idrizi: PDU, detyrim ndaj cameve

Ish deputeti socialist, tashme kryetar i Partise per Drejtesi dhe Unitet, Shpetim Idrizi, ne emisionin Top Show ne Top Channel shprehet se krijimi i PDU-se ka qene nje detyrim moral ndaj ceshtjes came dhe se kjo parti do te jete gjitheperfshirese dhe mbarekombetare. “Une jam anetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.969Z

Lendet me detyrim, nuk futen ne vjeshte

Maturantet te cilet shpallen pakalues qofte edhe ne njerin prej provimeve me detyrim, nuk kane te drejte te japin riprovimet ne sesionin e vjeshtes. Kjo, sepse praktikisht atyre nuk u njihet shkolla e mesme si e kryer. Sipas rregullores, ata kane te drejte te japin nje apo dy provimet me detyrim, ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.733Z

Gjiri i "Gjeneralit", detyrim paraqitjeje për biznesmenin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masa të reja sigurie për personat e akuzuar për mbivendosjen e pronave në vendin e quajtur plazhi i "Gjeneralit", në Golem të Kavajës. Burime nga gjykata thanë se biznesmeni që dyshohet se ka përfituar pronë në Kavajë është lënë me masën "detyrim paraq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.734Z

"Detyrim paraqitje" për Ahmetcenajt

Gjykata e Tiranës jep masën “Detyrim paraqitje” për Komandantin e Njësisë Speciale të Gardës Alfred Ahmetcenajt. Ndërkaq, avokati i tij Perparim Noka ka deklaruar se urdhëri per të qëlluar nuk e ka dhënë ai. Komandanti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.470Z

Familjarët: Studentët u dërguan me detyrim në ekspeditë

Share Familjarët e viktimave bëjnë fajtorë pedagogët për aksidentin ku humbën jetën 11 studente, i fejuari i njërës prej tyre dhe shoferi i autobusit. Siç raporton Panorama, vajzat kanë qenë të detyruara të shkojnë në ekspeditën treditore për shkak se ajo u shërbente për të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.212Z

“Detyrim paraqitje” për “dedektivin” gjerman

29/03/2005  Vendimi i gjykatës, bllokohet pasaporta SHKODËR – Shtetasi gjerman, Gunter Ullbricht, i ndaluar disa ditë më parë, do të paraqitet dy herë në javë para organeve të hetimit. “Detyrim paraqitje” ka caktuar dje gjykata e rrethit të Shkodrës, pasi ka shqyrtuar ç�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama