Rezultate te kerkimit per termin: +Detyruam

Total: 683
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.493Z

BE Nuk ju detyruam per plehrat

Komisioni Europian argumenton se Shqipërisë i nevojitej një ligj për menaxhimin e plehrave, por vecon nenin përkatës për importin e mbeturinave nga jashtë, duke theksuar se Bashkimi Evrop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.629Z

Itali, trafikantët përdornin gjarprin Piton, si roje droge

ROME- Një grup trafikantësh droge në Itali ka përdorur një gjarpër Piton për të ruajtur sasinë e lëndës narkotike që ndodhej në banesën ku kryenin aktivitetin e paligjshëm. Policia në kryeqytetin italian, Romë, zbuloi një gjarpër 3 metra të gjatë, gjatë një operacioni për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.625Z

Itali, trafikantëtpërdornin gjarprinPiton, si roje droge

ROME- Një grup trafikantësh droge në Itali ka përdorur një gjarpër Piton për të ruajtur sasinë e lëndës narkotike që ndodhej në banesën ku kryenin aktivitetin e paligjshëm. Policia në kryeqytetin italian, Romë, zbuloi një gjarpër 3 metra të gjatë, gjatë një operacioni për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.935Z

Nis puna për Bypass-in e Tepelenës, Rama: Akse me standarde europiane

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në nisjen e punimeve për Bypass-in e Tepelenës. Në fjalën e mbajtur, kryeministri deklaroi se shumë shpejt do të nisë puna dhe për Bypass-in e Fierit dhe të Vlorës. Bypass-i i Fierit dhe Vlorës janë në procesin e rilidhjes së kontratave, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.576Z

Josip Kuzhe: E detyruam K. Ronaldon të zvarritej

 Jetmir Halilaj Pak sekonda e kanë ndarë Josip Kuzhen nga sensacioni më i madh i ditës së shtunë të eliminatoreve për Botërorin 2010. Ai me Kombëtaren e Shqipërisë e pati një pikë në dorë. Mirëpo, për fatin e keq të tij vendosi goli i Bruno Alveshit i shënuar në minutën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.506Z

Policia e Kosovës: U detyruam të përdornim forcën

Policia e Kosovës ka sqaruar përmes një komunikate për shtyp se ka qenë e detyruara të marrë masa të forta ndaj aktivistëve të lëvizjes Vetëvendosje. Policia sqaron se, pasi në protestën e mbajtur ka vënë re Albin Kurtin dhe disa bashkëpunëtorë të tij të kërkuar ka vendosu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama