Rezultate te kerkimit per termin: +Detyruam

Total: 683
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.625Z

Itali, trafikantëtpërdornin gjarprinPiton, si roje droge

ROME- Një grup trafikantësh droge në Itali ka përdorur një gjarpër Piton për të ruajtur sasinë e lëndës narkotike që ndodhej në banesën ku kryenin aktivitetin e paligjshëm. Policia në kryeqytetin italian, Romë, zbuloi një gjarpër 3 metra të gjatë, gjatë një operacioni për shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.935Z

Nis puna për Bypass-in e Tepelenës, Rama: Akse me standarde europiane

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në nisjen e punimeve për Bypass-in e Tepelenës. Në fjalën e mbajtur, kryeministri deklaroi se shumë shpejt do të nisë puna dhe për Bypass-in e Fierit dhe të Vlorës. Bypass-i i Fierit dhe Vlorës janë në procesin e rilidhjes së kontratave, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.576Z

Josip Kuzhe: E detyruam K. Ronaldon të zvarritej

 Jetmir Halilaj Pak sekonda e kanë ndarë Josip Kuzhen nga sensacioni më i madh i ditës së shtunë të eliminatoreve për Botërorin 2010. Ai me Kombëtaren e Shqipërisë e pati një pikë në dorë. Mirëpo, për fatin e keq të tij vendosi goli i Bruno Alveshit i shënuar në minutën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.506Z

Policia e Kosovës: U detyruam të përdornim forcën

Policia e Kosovës ka sqaruar përmes një komunikate për shtyp se ka qenë e detyruara të marrë masa të forta ndaj aktivistëve të lëvizjes Vetëvendosje. Policia sqaron se, pasi në protestën e mbajtur ka vënë re Albin Kurtin dhe disa bashkëpunëtorë të tij të kërkuar ka vendosu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.098Z

21 Janari, Garda: U detyruam të përdorim armët

Me gjithë polemikat e ashpra për 4 viktimat e demonstratës së 21 Janarit, kur vjen puna në gjykatë për dëmshpërblimin e familjarëve të tyre, si të djeshmit edhe të sotmit bien dakord në një qëndrim. Garda u detyrua të përdorte armët e zjarrit pas shpërthimit të portës hyrëse.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.446Z

Berisha: Ministria e Financave siguroi fondin e shpërblimeve për pensionistët

Tiranë, 16 dhjetor NOA Kryeministri, Sali Berisha bëri të ditur sot në mbledhjen e Këshillit të Ministrave se qeveria do të mundësojë shpërblimet e fundvitit për pensionistët dhe punonjësit e institucioneve buxhetore. Ndryshe nga titujt me germa kapitale, me të cilat janë hapur dis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama