Rezultate te kerkimit per termin: +Devolli

Total: 1096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.391Z

Trajneri Sliskovic vjen me 3 futbollistë

Trajneri i ri i 23-herë kampionëve të Shqipërisë, boshnjaku me pasaportë kroate Blazh Sliskovic, do të prezantohet zyrtarisht te Tiranë, më 3 korrik. Trajneri i katërt i huaj i Tiranës në dhjetë vitet e fudnit (më parë kanë drejtuar edhe hungazerezi Temeshvari, boshnjaku Aliabdic d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.548Z

Sebino Plaku firmos për Flamurtarin

Sebino Plaku firmosi për Flamurtarin. Ish-sulmuesi 25-vjeçar i Dinamos dhe Tiranës, besohet se do të fitojë rreth 70 mijë euro te skuadra vlonjate, po aq sa sulmuesi tjetër veteran, Daniel Xhafaj. FLAMURTARI NË MERKATO TË ARDHUR (6): Mikel Spaho, Julian Brahja, Bledar Devolli, Daniel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.378Z

Peje, tre mjeke arrestohen per abuzime

Arrestohen tre mjeke te Spitalit te Pejes per shperdorim te detyres zyrtare. Policia rajonale e Pejes, ne konferencen e djeshme per shtyp, ka njoftuar se per shkak te keqperdorimit te detyres zyrtare, jane arrestuar tre mjeke te spitalit rajonal. Te arrestuarit jane dr. Shemsedin Muhaxheri, Shef i R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.223Z

Derbi Tirana-Partizani: 7 “të urryerit” e tifozerive

Nga Leonard Karaj Ata kanë qenë gjithmonë mes dy zjarresh. Edhe pse me kalimin e kohës dhe me kontributet e tyre në skuadër janë munduar të fitojnë zemrat e tifozëve, ka nga këtë ta fundit që ende nuk i ka falur vetëm për një fakt; se kanë veshur edhe fanellat e "kushërinjëve më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.333Z

Makina e mbytur i perket taksistit devollit i zhdukur prej 5 ditesh

Elbasan Autovetura me targa gjermane u gjet mbremjen e se enjtes ne perroin e Kushes Konfirmohet se makina me targa gjermane qe u gjet ne ujerat e perroit te Kushes fare prane grykederdhjes se tij ne Shkumbin i perket taksistit nga Devolli Fredi Talelli i denoncuar nga familjaret si i humbur prej k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.348Z

Shtyhet gjyqi për vrasjen e taksistit

Elbasan Seanca e parë e gjyqit kundër të pandehurve për vrasjen në bashkëpunim të taksistit nga Devolli, Fredi Talelli, nuk është zhvilluar, duke e shtyrë gjyqin për një kohë tjetër. Shkak i shtyrjes së seancës së djeshme ka qenë mosprezenca e avokatëve mbrojtës të palës së ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.344Z

Zyrtare, Kamza transferon pranë ekipit futbollistët, Boci dhe Frashëri, prezantohen nga kryebashkiaku Mziu

Ekipi i FC Kamza ka zyrtarizuar sot dy futbollistët e njohur Alis Boci dhe Erlis Frashëri, ndërsa pasditen e sotme pritet të zyrtarizohet edhe një tjetër futbollist i cili prej disa sezonesh ka luajtur në Superligën Shqiptare. Kryetari i Bashkisë së Kamzës, z. Xhelal Mziu, bëri preza

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama