Rezultate te kerkimit per termin: +Dhjetra

Total: 8529
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.915Z

Termet shkaterrimtar ne Indonezi dhjetra viktima

var fbShare url httpvizionplusaltermet-shkaterrimtar-ne-indonezi-dhjetra-viktimasize smallbrbrDhjetera persona kane gjetur vdekjen si pasoje e nje termeti me magnitude 65 qe goditi provincen Aceh ne Indonezi Shume ndertesa jane shembur dhe dyshohet se dhjetera vete gjenden nen rrenoja  Autoritet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.467Z

Moskë, protesta kundër Putin, dhjetra arrestime

Dhjetra persona jan arrestuar ne Mosk pas nj manifestimi paqsor kunder kryeministrit t vendit, Vladimir Putin. Ata kishin dal n sheshin “Pushkin” pr t kundershtuar politikn e ndjekur nga lideri “de facto” i Kremlinit, por policia ka ndrhyr, duke arrestuar disa prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.634Z

Shkoder dhjetra hektare nen uje

Vazhdojne te mbeten nen uje dhjetra hektare toke buqesore pas permbytjeve te diteve te fundit ne qarkun e Shkodres. Zonat me te prekura nga permbytjet jane Guri i Zi Postribe Vig Mnele Bardhaj etj. Banoret e komunes Guri i Zi ne qarkun e Shkodres u shprehen per Ora News se tokat e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.875Z

Turqi, adoleshentet dhunohen nga dhjetra burra

Dhjetra burra kanë dhunuar në mënyrë të përsëritur 7 adoleshente të moshës 14-16 vjeç. Asnjë prej tyre nuk është denoncuar . Rasti është raportuar sot nga e përditshmja laike "Hurriyet". Rreth 100 persona janë marrë në pyetje deri tani nga policia, për 17 prej tyre është lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.099Z

Poloni, dhjetra mijëra vetë në homazhe

Disa dhjetra mijëra persona po marrin pjesë në ceremoninë përkujtimore që po zhvillohet në kryeqytetin polak në nder të 96 viktimave të incidentit ajror të javës së kaluar. Presidenti polak Leh Kazinksi dhe zyrtarë të tjerë të rëndësishëm, përfshirë krerët e for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.534Z

Vdekja e Xhekson, dhjetra njerez jashte spitalit

Dhjetra njerez kane dale menjehere ne ambjentet jashte spitalit ku nderroi jete Majkell Xhekson. Fansat e yllit te popit me lote ne sy perjetojne ndarjen nga jeta te nje prej legjendave te muzikes boterore.Xhekson ishte shtruar ne spitalin UCLA, ne Los Angeles, pas nje infarkti qe pesoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.501Z

Termeti ne Haiti, dhjetra te vdekur

Dhjetra viktima dhe qindra ndertesa te kthyera ne rrenoja. Ky eshte bilanci i serise se termeteve te njepasnjeshme qe goditi Haitin ne oret e vona te dites se marte. Autoritetet raportojne mbi 100 persona te vdekur, pjesa me e madhe e te cileve ne nje qender spitalore. Gjithashtu autorite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama